Samet Arda Mercan kimdir, nereli, Samet Arda Mercan kaç yaşında, Samet Arda Mercan doğum tarihi ne?

Samet Arda Mercan Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Gönül Dağı dizisinde Erkan karakterini oynayan Samet Arda Mercan’ın hayatını derledik. Peki Samet Arda Mercan kimdir, nereli, Samet Arda Mercan kaç yaşında, Samet Arda Mercan doğum tarihi ne? İşte Samet Arda Mercan hakkında detaylar.

Samet Arda Mercan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Samet Arda Mercan 13 Şubat 2009 tarihinde Konya’da dünyaya gelmiştir. Henüz 6 yaşındayken reklam filmlerinde rol alarak oyunculuk hayatına başlayan Mercan, birçok reklam filmi, kamu spotu ve kısa filmde rol aldı. Samet Arda Mercan Bir Hadis Bir Film, Malazgirt 1071, Mavera gibi yapımlarda rol aldı. Gönül Dağı dizisinde Erkan karakterini oynamaktadır. Türkiye Kristal Küre Ödülleri’nde Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu ödülünü kazandı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Samet Arda Mercan’ın Burcu Ne?

Samet Arda Mercan Kova burcudur.

Samet Arda Mercan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.