Sanem Babi kimdir, nereli, Sanem Babi kaç yaşında, Sanem Babi boyu, kilosu kaç, Sanem Babi rol aldığı dizi ve filmler neler?

Sanem Babi Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer almaktadır. Bu yazımızda Sanem Babi ile ilgili detayları derledik. Peki Sanem Babi kimdir, nereli, Sanem Babi kaç yaşında, Sanem Babi boyu, kilosu kaç, Sanem Babi rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Sanem Babi hakkında detaylar.

Sanem Babi Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır. Tadım ve Ford Puma gibi markaların reklam filmlerinde rol aldı. 2014 yılına Karışık Kaset adlı filmde oynadı. Son olarak Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Aylin karakterine hayat vermektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Sanem Babi Boyu Kaç?

Sanem Babi 1.72 boyundadır.

Sanem Babi Kaç Kilo?

Sanem Babi 52 kilodur.

Sanem Babi Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Gelsin Hayat Bildiği Gibi
  • 2014 – Karışık Kaset

Sanem Babi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir