Sanem Yeles Kimdir Aslen Nerelidir? Boyu

Sanem Yeles Kimdir?

2011 tarihinde yayınlanmış olan Mor Menekşeler isimli dizi ile oyunculuğa başlayan ve bu diziden sonra da dizi oyunculuğuna devam eden Sanem Yeles kimdir? aslen nereli? ve boyu kaç? bütün yanıtları ve daha bir çok ayrıntı yazımızda.

Sanem Yeles Kimdir? Biyografisi

02.09.1988 günü hayata merhaba diyen Sanem Yeles, 1.67 metre boyunda, 54 kilo ve Yeşil gözlüdür.Doğum yeri Eskişehir olan oyuncu, aslen de Eskişehirli bir isimdir.Anadolu Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunu olan oyuncu okul zamanlarındayken katılmış olduğu Konservatuar sınavını kazanmış ve bu nedenle tiyatro eğitimi almıştır.Hem Konservatuar hem de okumuş olduğu bölümü birlikte yürütmek onun için baya zor olmuş o nedenle bir süre sonra Konservatuarı bırakmıştır.

Oyunculuk yapmadan önce bazı işlerde çalışmış olan Sanem Yeles, öncelikle Anaokulunda Yabancı dil öğretmenliği yapmıştır.Bu işte yaklaşık olarak 9 ay çalışmış olan isim, bu işi oyunculuk kadar çok sevmiştir.Ardından kısa bir süre kadar Halkla İlişkiler Uzmanı olarak görev almış sonrasında ise oyunculuk yapmaya başlamıştır.

2009 tarihinde rol aldığı Bahar Noktası adındaki Tiyatro oyunu oyuncunun oynamış olduğu ilk tiyatro oyunudur.Bu Tiyatro oyununun akabinde 2011 tarihinde Tv’de görmüş olduğumuz oyuncu Trt televizyonunda yayınlanmış “Mor Menekşeler” dizisinde oynamıştır.Bu dizi sonrası 2015 yılında “Kiralık Aşk” dizisinde rol alan oyuncu bu dizide 2 sezon rol almış ve bu diziyle birlikte ünlenen bir oyuncu olmayı başarmıştır.

visum china
visum china

2017 yılında “Kızım İçin” dizisinde bulunan oyuncu, 2018 yılında ise “Savaşcı” dizisine katılmıştır.

Sokak hayvanlarına karşı çok ilgili ve duyarlı olan isim Eskişehir’de yaşadığı süre boyunca Sokak Hayvanları ile ilgili organizasyonlara katılmış ve ayrıca Barınak’ta çalışmıştır.En büyük hedefi ise Sinema filminde rol almak ve bir gün Anaokulu açmaktır.

Sanem Yeles Oynadığı Diziler

2011 – Mor Menekşeler
2015 – Kiralık Ask
2017 – Kızım İcin
2018 – Savaşcı

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir