Şanışer Kimdir Hayatı Özgeçmişi Biyografisi

Şanışer Kimdir Gerçek Adı Ne?

Rap müzik denilince akla gelen önemli isimlerden biri olan ve sesinle taraflı, tarafsız herkesin beğenisini kazanan Şanışer kimdir? Şanışer gerçek adı nedir?, kaç yaşındadır ve nerelidir? işte bu soruların yanıtını okumaya hazır mısınız? işte Rap’in usta isminin özgeçmişi.

Şanışer Kimdir? Biyografisi

Şanışer, 09.11.1987 senesinde hayata gözlerini açmış olan İstanbul doğumlu fakat aslen İzmirli olan bir Rap şarkıcısıdır.Gerçek adı Sarp Palaur olan şarkıcı İlkokula İstanbul’da başlamış ve ortaokuluda burada okumasının ardından hayatının geri kalan bölümünü Antalya’da yaşamaya başlamıştır.İyi bir eğitimle yoluna devam etmiş olan ünlü rapci 2005 senesinde Muğla Üniversitesini kazanarak burada Turizm İşletmeciliği bölümünde okumuştur.

1999 tarihinde rap müzik ile ilgilenmeye başladı ve dinlemiş olduğu rap şarkının ardından kendiside rap söylemeye başlayarak ilk denemelerini gerçekleştirdi.Yaklaşık 7-8 sene süresince sürekli evde kendi kendine vakit buldukça denemelerini sürdürdü ve güzel parçalar oluşturdu.Bir süre sonra ise evde yapmış olduğu şarkıları internette yayınladı ve internet kullanıcılarının şarkılarını dinlemesini sağladı.

Şanışer ilk olarak 2008 senesinde Albüm çalışmalarını tamamlayarak albüm çıkarttı.Bu albümüne Ludovico adını verdi.Bu albüm rap dinleyicileri tarafından çok beğenildi ve güzel eleştiriler aldı.Albüm çalışmalarını o yıldan sonra yine devam eden ünlü rapci Otuzuncu Gün, 12-15 ve Ludovico II albümlerini çıkarmıştır.

visum china
visum china

Albümlerini bulmakta güçlük ceken biri olarak eğer ünlü rapci Şanışer bu yazımızı okursa bu tüm albümlerini müzik marketlerde görmek istediğimizi belirtmek isterim.Eminim bizler gibi bir çok kişi albümlerine ulaşmakta zorluk çekiyordur.

Bir konu daha sona geldik Sarp Palaur hayatı, biyografisini sizlere sunmaya çalıştık.Sizde Şanışer ile ilgili düşüncelerinizi bize aktarabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir