Sansar Salvo kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

Sansar Salvo Kimdir?

Türk Rap piyasasının en başarılı kişilerinden biri olan ve Rap müzik dinleyenlerinin çoğunlukla dinlediği isimler arasında kendine yer edinen ünlü isim Sansar Salvo kimdir? yanıtı ve en doğru bilgileri yazımızda.

Sansar Salvo Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

18 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinde hayata merhaba diyen Sansar Salvo, aslen ise baba tarafından Malatyalı’dır.10 yaşından itibaren rap müzik dinlemeye başlamış olan isim kısa sürede rap kasetleri almaya başlamış ve rap müzikte kendini geliştirerek 14 yaşında sahneye çıkmıştır.

Gerçek Adı Ekincan Arslan olan ünlü rapçi, 2004 tarihinde Underground albümler çıkartmaya başlayarak öncelikle Ankara, İzmir, İstanbul, Karabük, Konya, Mersin, Gaziantep ve Adana gibi yerlerde organizasyonlara katılarak sahneye çıktı ve şarkılar seslendirdi.

2006 tarihinde çok sayıda Rap sanatçısının yer almış olduğu “Kadıköy Acil” isimli grupta yer almaya başlayan Ekincan Arslan, bu grup ile birlikte çeşitli şarkılara imza attı.Gruptan ayrılmasının ardından 2007 tarihinde kendi albümlerini çıkarmaya başlayan rapçi, 2007 tarihinde “Adrenalin” isimli ilk albümünü piyasaya sundu.Albümde çok sayıda tanınan sanatçıya da yer veren rapçi, böylelikle ilk albümü ile birlikte piyasaya etkili bir giriş yaptı.

2009 tarihinde 2. albümü için stüdyoya giren Sansar Salvo, bu albümüne ise “Seremoni Efendisi” adını verdi.kimdirkim.com albümde dikkat çeken parçalar ise Korkak Çocuk ile Pisi Pisine isimli parçalar oldu.Bu albümle birlikte konser sayılarını arttırdı ve Türkiye dışında da konserler verdi.

2010 tarihinde kanser hastalığına yakalanmış olan ünlü rapçi, yaklaşık 4 yıl süren tedavisinden sonra eski günlerine geri dönerek 2014 yılında “24. Şarjör” isimli albüm çıkarttı.Bu albümü sırasıyla “Yakında Şans” ve “Şimdi Şans” albümleri takip etti.

Sansar Salvo Albümleri

2007 – Adrenalin
2009 – Seremoni Efendisi
2014 – 24. Şarjör
2016 – Yakında Şans
2017 – Şimdi Şans

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.