Şansın Tokyay Kimdir Biyografisi Hayatı

Şansın Tokyay Kimdir?

2012 tarihinde katılmış olduğu Survivor adındaki yarışma ile ilk kez gördüğümüz ve yıllar sonra karşımıza sunucu olarak çıkan güzelliği ile izleyicilerin en beğenmiş olduğu sunuculardan biri olmayı başarmış ünlü isim Şansın Tokyay kimdir? bu konumuzu sadece güzel sunucunun özgeçmişine ayırdık.

Şansın Tokyay Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Ntv Spor’un güzel sunucularından olan Şansın Tokyay 1989 senesinde hayata gözlerini Ankara’da açmış bir isimdir.Oldukca güzel geçen bir çocukluk dönemi yaşamış ve eğitimlerini teker teker başarıyla tamamlamıştır.Düzgün fiziğinlede dikkat çeken isim cok sayıda kişi tarafından sosyal medyada takip edilmektedir.Boyu 1.73’dür.

2012’de Survivor Gönüllüler takımda yarışmaya başlamış olan isim bu yarışma programı ile beraber insanların ilk defa izlemiş olduğu isim olmuştur.Yarışmada büyük bir tahlilsizlik yaşamış olan isim ödül oyununda Kafasına bir darbe almış ve almış olduğu darbe ile beraber kısa süreli bir hafıza kaybı yaşamıştır.Bir çok kişinin izlerken panik olduğu bu durum herkesi korkutmuştur.

Şansın Tokyay yarışmanın sonrasında bir süre kadar ekranlarda gözükmemiş ardından ise Ntv Spor ekranlarında Sunuculuk yapmaya başlamıştır.Halen Ntv Spor ekranlarında görev almayı sürdüren isim burada Basketbol Havası adındaki programın sunuculuğunu üstlenmektedir.Programda ünlü basketbol isimlerini konuk eden ünlü isim bu sayede bir çok sorununda cevabını almaktadır.

Güzelliği ile beraber şimdiden fazlaca konuşulan isim ilerleyen yıllarla beraber farklı projelerle karşımıza çıkabilir.Bunlardan biride dizi projesi olabilir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.