Şarkıcı Alya Şahinler kimdir, Alya Şahinler nereli, Alya Şahinler'in hayatı, biyografisi, Alya Şahinler kaç yaşında, Alya Şahinler boyu, kilosu kaç?

Şarkıcı Alya Şahinler Kimdir? Alya Şahinler Kaç Yaşında, Nereli?

Camdaki Kız dizisinde Laz Kızı rolüyle dikkatleri çeken Alya Şahinler’in hayatı merak konusu oldu. Peki Şarkıcı Alya Şahinler kimdir, Alya Şahinler nereli, Alya Şahinler’in hayatı, biyografisi, Alya Şahinler kaç yaşında, Alya Şahinler boyu, kilosu kaç? İşte Alya Şahinler hakkında merak edilen detaylar.

Alya Şahinler Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Aslen Slovenyalı olan Alya Şahinler 13 Temmuz 1990 tarihinde Şişli’de dünyaya gelmiştir.

Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar Bölümü’nden mezun olmuş ve Rising Star adlı şarkı yarışmasıyla tanınmaya başlamıştır. Klasik Müzik üzerine flüt eğitimi de alan Alya Şahinler, Avrupa’da bir çok derece elde etmiş, ardından tekrar Türkiye’ye dönmüştür. 2 yıl opera okumuş, bir dönem sesi ile ilgili problem yaşamış ve ABD’ye gitmiştir. Amerika’da İngilizce eğitimi almış, diğer bir yandan ilgisini çeken ve etkisi altında kaldığı Los Angeles Film Akademisi’nde Ses mühendisliği ve müzik prodüktörlüğü üzerine burslu eğitim de alarak kendisini geliştirmiştir.

2019 Galatasaray Şampiyonluk Marşı ve “Kupalara Layıksın Sen” marşıyla üne kavuşan Alya, aynı sene “Gücün Varsa” teklisini çıkardı. Camdaki Kız dizisinde Laz Kızı karakterini canlandırdı.

Şarkıcı Alya Şahinler kimdir, Alya Şahinler nereli, Alya Şahinler'in hayatı, biyografisi, Alya Şahinler kaç yaşında, Alya Şahinler boyu, kilosu kaç?

Alya Şahinler Boyu, Kilosu Kaç?

Alya Şahinler 1.67 metre boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır.

Alya Şahinler Burcu Nedir?

Alya Şahinler yengeç burcudur.

Alya Şahinler hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir