Şarkıcı Simge Sağın Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Şarkıcı Simge Sağın Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Söylemiş olduğu parça ile beraber hem Youtube’de hemde bir çok müzik kanalında en fazla şarkısı beğenilen kişi olan Miş Miş parçasıyla çok büyük bir patlama yapan Şarkıcı Simge Sağın kimdir kaç yaşında boyu kaç? biyografisi.

Şarkıcı Simge Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Simge Sağın 38 yaşında olan İstanbul’un Şişli ilçesinde hayata merhaba demiş son dönemlerin en fazla takip edilen sanatçısıdır.Babasınında müzikle uzun seneler ilgilenmesi sebebi ile beraber, yaşantısını hep müzik ile beraber geçirmiştir.

1981’li isim Ortaokula yeni başladığı senelerden itibaren Gitar çaldı ve kendi kendine müzikler oluşturdu.Müziğe olan tutkusunu taçlandırmak amacı ile İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarını kazandı.Üniversitedeyken bir çok müzikle ilgilenmiş usta kişilerle beraber çalıştı.Boyu 1,58’dir.

Okulda almış olduğu eğitimden sonra profesyonel olarak çalışmaya başladı ve ilk kez Orkestra’da bulundu.Ardından Gülşen, Serdar Ortaç ve Yaşar’ın vokalistliğini yaptı.Sahnelere çıkmaya iyice alışmasından sonra farklı alanlarda da bulunmaya başladı ve dizi müziği çalışmaları yaptı.Annem dizisindeki çalan şarkıda kendisi düet yapmıştır.İlk albümü Yeni Çıktı isimli albümdür.

simge-biyografi

Özel hayatında sevgilisi olan Simge Ozan Bayraşa ile aşk yaşamaktadır.Küçüklüğünden beri ilgilendiği spor dalları ise Tenis ile Pilatestir.

İnstagram kullanmayı seven sanatçı fotoğraf çekmekten hoşlanıyor.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın