Sarp Apak Kimdir Yaşı Kaç Biyografisi Boyu Kaç?

Sarp Apak Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Dizi ile Filmlerin sempatik erkek oyuncuları arasında bulunan oyuncu Sarp Apak kimdir kaç yaşında nereli boyu kaçtır?

Sarp Apak Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Sarp Apak 11 Kasım 1981 tarihinde Diyarbakır’da hayata merhaba diyen bir oyuncudur.5 Yaşına kadar Diyarbakır’da yaşamış ardından ise ailesi ile beraberce Bursa’ya göç etmişlerdir.Üniversiteyi İşletme bölümünde okumak istemiş fakat ailesi farklı bir düşünce belirterek onun Oyuncu olmasını istemiştir.Bu nedenle Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümüne yazıldı.Boyu 1.76’dır.

Sarp Apak Üniversite bittikten sonra okulda öğretmeni olan Barış Erdenk onu yönlendirdi ve onun bilgilendirmesi ile beraber İstanbul’a gitme kararı aldı.İstanbul’a gittikten sonra önce Tiyatro ile oyunculuk tecrübesi kazandı.2005 tarihinde Sadri Alışık Tiyatrosu’nda Ağır Roman adındaki oyunda oynadı ve oyun bittikten sonra çok beğenildi.Aynı senenin sonunda ise Yılmaz Erdoğan’ın başkanlığındaki BKM gruba katıldı ve Bkm oyuncuları ile beraber Organize İşler adındaki filmde oynayarak ilk film oyunculuğunuda gerçekleştirmiş oldu.

Filmden sonra dizilerdede roller kapan oyuncu öncelikle başlarda küçük rollerde oynadı.Oynamış olduğu Dünya Kaç Bucak adındaki çocuk oyunundan sonra Türkiye’de birçok ile ekibi ile beraber gidip turneler yaptı.

BKM Mutfak ekibinde oynadığı vakitlerde bir takım stand up gösterileri yaptı ve oyunculuğun yanı sıra birçok konuda yetenekli olduğunu gösterdi.2007 senesinde Beyaz Melek adındaki filmde Reşat karakterini oynadı.Aynı sene Avrupa Yakası Tanrıverdi karakteri ile Türkiye’de popüler biri oldu.

2009 tarihinde Güneşi Gördüm adındaki filmde oynayan oyuncu ardından gençliğin seyretmiş olduğu dizi olan Kavak Yelleri dizisinde Güvercin karakteri ile diziye dahil oldu.

sarp-apak

Sarp Apak Oynadığı Diziler Filmler

2005 – Organize İşler(Kemal)
2006-2009 – Avrupa Yakası(Tanrıverdi)
2007 – Beyaz Melek(Reşat)
2008 – Plajda(Ali)
2009 – Güneşi Gördüm
2009-2011 – Kavak Yelleri(Güven)
2009 – Yedi Kocalı Hürmüz(Fişek Ömer)
2012 – Yeraltı(Barmen)
2014 – Karışık Kaset(Ulaş)
2015 – Yaktın Beni

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir