Saruhan Hünel Kimdir?

Saruhan Hünel Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yakışıklılığı ile göz dolduran hayatı boyunca birçok dizide rol alma başarısı göstermiş ünlü yakışıklı oyuncu Saruhan Hünel kimdir nereli kaç yaşında? ayrıntılarıyla tüm yanıtları burada.

Saruhan Hünel Kimdir Biyografisi

Ünlü oyuncu Saruhan Hünel, 7 Ocak 1970 yılında İstanbul’da doğmuş bir isimdir.Kendisi İstanbul’da doğmasına rağmen Anne tarafından dolayı Arap kökenlidir.Babası ise Selanikli biridir.Oyunculuğa başlamadan önce uzunca bir süre mankenlik mesleğini yapmıştır.İlk mankenliği başlaması ise İstanbul’da gerçekleşmiştir.

Ünlü Sanatçı Aslı Hünel‘in kardeşi olan Oyuncu’nun aynı zamanda babası Türkiye’de dans şampiyonluğu kazanmış biridir.Oyuncu’nun kendini göstermesi ve önemli bir oyuncu olmasında kuşkusuz Star Tv ekranlarında yayınlanan Aynalı Tahir isimli dizinin payı büyüktür.Bu dizide Alişan ile beraber başrol oynamıştır.Ekrem karakterini bu dizide canlandırdı.Dizi oldukça sevilen bir dizi olmuş ve baya sürmüştür.

saruhan-hunel-biyografi

Yakışıklı olması ve oyunculuk konusunda harika bir grafik çizmesi nedeniyle özellikle bayan hayranı fazlaca olan ünlülerimizden sadece biridir.Saruhan Hünel Boyu Kaç? Boyu 1.80 kilosu ise 75,77 arasındadır.

Oyuncu 2014-2015 sezonunda yepyeni bir dizi ile televizyon ekranlarına çıkmıştır.Karagül isimli dizide Kenan rolünü canlandırmış olan oyuncu o tarihten beri dizilerde bulunmamıştır.

Oynamış Olduğu Diziler:

1992 Gündüz Karanlığı
1993 Yasak Sokaklar
1993 Ufukta Bir Ağaç
1998 Aynalı Tahir
1999 Suat
2000 Milli Saraylarımız
2003 Melek
2006 Kaybolan Yıllar
2009 Aile Reisi (Konuk Oyuncu)
2009 Yeni Bastan
2015 Karagül Dizisi Kenan

Saruhan Hünel Resimleri

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.