Saruhan Hünel Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Saruhan Hünel Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yakışıklılığı ile göz dolduran hayatı boyunca birçok dizide rol alma başarısı göstermiş ünlü yakışıklı oyuncu Saruhan Hünel kimdir nereli kaç yaşında?

Saruhan Hünel Kimdir Biyografisi

Saruhan Hünel kimdir Ünlü Oyuncu İstanbul’da doğmuş bir isimdir.7 Ocak 1970 yılında dünyaya geldi.Kendisi İstanbul’da doğmasına rağmen Anne tarafından dolayı Arap kökenlidir.Babası ise Selanikli biridir.Oyunculuğa başlamadan önce uzunca bir süre mankenlik mesleğini yapmıştır.İlk mankenliği başlaması İstanbul’da gerçekleşti.

Ünlü Sanatçı Aslı Hünel‘in kardeşi olan Oyuncu’nun aynı zamanda babası Türkiye’de dans şampiyonluğu kazanmış biridir.Oyuncu’nun kendini göstermesi ve önemli bir oyuncu olmasında kuşkusuz Star Tv ekranlarında yayınlanan Aynalı Tahir isimli dizinin payı büyüktür.Bu dizide Alişan ile beraber başrol oynamıştır.Ekrem karakterini bu dizide canlandırdı.Dizi oldukça sevilen bir dizi olmuş ve baya sürmüştür.

saruhan-hunel-biyografi

Yakışıklı olması ve oyunculuk konusunda harika bir grafik çizmesi nedeniyle özellikle bayan hayranı fazlaca olan ünlülerimizden sadece biridir.Saruhan Hünel Boyu Kaç? Boyu 1.80 kilosu ise 75,77 arasındadır.

Oyuncu bu yıl yepyeni bir dizi ile televizyon ekranlarına çıkmıştır.Karagül isimli dizide Kenan rolünü canlandırmaktadır.

Oynamış Olduğu Diziler:

1992 Gündüz Karanlığı
1993 Yasak Sokaklar
1993 Ufukta Bir Ağaç
1998 Aynalı Tahir
1999 Suat
2000 Milli Saraylarımız
2003 Melek
2006 Kaybolan Yıllar
2009 Aile Reisi (Konuk Oyuncu)
2015 Karagül Dizisi Kenan

Saruhan Hünel ResimleriBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın