Saynur Tezel Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Saynur Tezel Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

CNN Türk’te Öğle Kuşağındaki gelişmeleri bizlere aktaran son derece konuşma tarzı sakin olan bir isim olan Saynur Tezel kimdir kaç yaşında nereli? en açıklayıcı bir şekilde hazırlamış olduğumuz hayatı ile ilgili özgeçmişi.

Saynur Tezel Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Saynur Tezel, sunucu olarak bulunan Ankaralı olan bir isimdir.Tam olarak hayata gelmiş olduğu tarih 04.03.1968’dir.Lise öğrenimini doğmuş olduğu yer olmakta olan TED Koleji’nde okumuş sonrasında ise Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ni kazanarak burayı bitirmiştir.

Sunucu Üniversiteyi bitirmesinin ardından İstanbul’a gitti ve burada hem eğitim aldı hemde çalışma yaşamına başlamış oldu.İlk işinin sonrasında ise Bilfar Holding’de çalışmaya başladı ve burada Muhasebe bölümünde yer aldı.Bu alanın ardından ise reklam pazarlama bölümüne geçiş yaptı.Aynı Holding’e bağlı olan Kopaş Kozmetik’te Kategori Müdürü oldu ve Pazarlama Müdürü yardımcılığına getirildi.

visum china
visum china

Bu işlerin ardından Sabah Gazetesi’nin vermiş olduğu ilana başvuru yaptı ve başvuru sonucunda sadece 25 kişi bu göreve seçildi.Bu 25 kişi arasında ünlü sunucunun ismide yer aldı.Televizyon ile ilgili bir takım eğitimler aldı ve bu eğitimleri çok önemli Profesyonel kişilerden vasıtasınla gerçekleştirdi.1992 senesinle beraber Atv ekranlarında televizyonlarda yer almaya başlayan isim Atv ekranlarında hem haberleri sundu hemde bir takım programların sunuculuğunu gerçekleştirdi.

Saynur Tezel 1996 tarihinle beraber Atv ekranlarından ayrılma kararı almış ve Ntv televizyonuna geçmiştir.Toplam 5 sene süresince Ntv ekranlarında bir çok bölümde görev almış isim haberleri sundu ve bir yandanda muhabirlik yapmıştır.Uzunca zaman sunmuş olduğu haberlerle beraber Türk Televizyonları içerisinde uzunca zaman en beğenilmiş haber programlarından biri olmuştur.

Çok önemli derslerde vermiş olan sunucu Marmara Üniversitesi Fakültesi’nde görev yaptığı sıralarda diksiyon, topluluk karşısında konuşma, canlı yayında habercilik ile ilgili bir takım dersler vermiştir.

Ntv televizyonunda ki görevini 2001 tarihinde noktalamış ve CNN Türk ekranına geçiş gerçekleştirmiştir.2 sene boyunca Haber Bültenlerini sunmuş olan Saynur Tezel CNN Türk ekranlarından ise 2003 tarihinde ayrılmıştır.

2 sene boyunca Televizyonlara ara vermiş olan sunucu 2005 senesinde Haber Türk’ten gelen teklife olumlu bir cevap vererek tekrar habercilik mesleğine dönüş yapmıştır.Haber Türk ekranlarında Bugün adındaki programı sunmuş olan sunucu 2008 senesinde ise Haber Türk’ten ayrılmıştır.Bir süre kadar SkyTürk ekranlarında bulunmasının ardından tekrar uzunca bir zaman sonra CNN Türk’e dönmüştür.2012’den beri halen CNN Türk televizyonunda bulunmaktadır.

saynur-tezel-biyografi

Saynur Tezel Evli mi? 1995 senesinde ilk evliliğini gerçekleştirmiş olan sunucu 1996 senesinde ise ikinci evliliğini gerçekleştirmiştir.3 sene süren evliliği 1999’da bitmiştir.Üçüncü evliliği ve halen eşi olan Ali Özgentürk ile ise 2002 senesinde dünya evine girmiştir.Çiftin 2006 senesinde Simay adında bir kız çocukları dünyaya gelmiştir.

Saynur Tezel kimdir, yaşı, evli mi? hakkında bir çok bilgilerle beraber konuda sona geldik.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.