Sebahat Kumaş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Sebahat Kumaş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Karagül dizisinde göstermiş olduğu başarılı oyunculuk performansı ve güzelliğinle her zaman akıllarda kalmış olan oyunculuk yapmaya başladığından beri sadece dizi projelerini değerlendirmiş oyuncu Sebahat Kumaş Kimdir kaç yaşında boyu kaç? oyuncunun özgeçmişini okumaya hazır mısınız? işte başlıyor.

Sebahat Kumaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Sebahat Kumaş şuanda 27 yaşında olan oyunculardan biridir.1989’lu olan oyuncunun hayata merhaba demiş olduğu Şehir Aydın Şehrimizdir.Burada doğmasından sonra çocukluğun bazı dönemlerini burada geçirmiştir.Sonrasında ise Aydın’a çok yakın illerden biri olan İzmir’e ailesinle beraber gitmiş ve orada yaşamıştır.Burada İlkokul ve Ortaokul başta olmak üzere eğitimlerini almış ve ardından ise İstanbul’a gitmiştir.Boyu 1.66’dır.

Ortaokul’dan itibaren Fotoğrafçılık ile çok fazla ilgilenmeye başlamış ve bu nedenle lisenin ardından Üniversite bölümünü bu yönde okumaya karar vermiştir.Bu nedenle Açık Öğretim Fakültesi’nin Fotoğrafçılık bölümünü bitirmiştir.

Bu mesleğin yanında oyunculuk mesleğinlede ilgilenmeye başlamış ve bu nedenle oyunculuk konusunda eğitimler almaya karar vermiştir.Oyunculuk ile ilgili en önemli eğitimini almış olduğu yer Ekol Drama’dır.

Oyunculuğunda ilk kez Televizyon karşısında bulunması Arka Sıradakiler dizisinle gerçekleşmiştir.Bu dizide Hemşire rolünü oynamış oyuncu ardından ise Adanalı dizisi’nde oynamaya başlamıştır.Sonrasında yine bazı dizilerde rol almaya devam etmiş ve en fazla kendinden söz ettirdiği dizi ise Karagül adındaki dizi olmuştur.

Sosyal Hayatında ise genellikle ailesinle beraber sevdiği arkadaşlarınla zaman geçiren oyuncu Gece Hayatından ise hiç hoşlanmıyor.

Sebahat-Kumas-biyografi

Sebahat Kumaş Oynadığı Diziler Nelerdir?

2009 – Arka Sıradakiler
2009 – Bahar Dalları
2010 – Adanalı
2010 – Türk Malı
2012 – Muhtesem Yuzyil
2013 – Karagül

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın