Sebahat Kumaş Kimdir Boyu Biyografisi

Sebahat Kumaş Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Karagül dizisinde göstermiş olduğu başarılı oyunculuk performansı ve güzelliğinle her zaman akıllarda kalmış, oyunculuk yapmaya başladığından beri sadece dizi projelerini değerlendirmiş oyuncu Sebahat Kumaş kimdir kaç yaşında boyu kaç? oyuncunun özgeçmişini okumaya hazır mısınız? işte başlıyor.

Sebahat Kumaş Kimdir? Hayatı

Sebahat Kumaş, 12.05.1989 tarihinde hayata Aydın Şehrimizde merhaba demiş bir oyuncudur.Çocukluğundaki belirli zamanları memleketinde geçirmiş olan isim daha sonra ailesi ile birlikte İzmir’e yerleşmiş ve yaşamına burada devam etmiştir.İlkokul ile ortaokulu burada okuyan oyuncu liseyi ise İstanbul’da okumuştur.

Sebahat Kumaş’ın boyu 1.66 cm, kilosu 53’dür.

Ortaokul yıllarınla birlikte Fotoğrafçılığa merak salan isim, lise ile birlikte Üniversitede de Fotoğrafçılık ile ilgili eğitim almıştır.Mezun olmuş olduğu okul Açık Öğretim Fakültesi Fotoğrafçılık bölümüdür.Fotoğrafçılık dışında oyunculuk ile de ilgilenmiş olan isim, oyunculuk eğitimlerini Ekol Dram’da almıştır.

Oyunculuk yapmaya Arka Sıradakiler dizisi ile başlayan isim bu dizinin akabinde ise Adanalı dizisinde oynamıştır.Ardından tekrar bazı dizilerde roller almaya başlamış olan oyuncunun en fazla adını duyurmuş olduğu dizi ise Karagül adlı dizi olmuştur.

Reel yaşamında çoğunlukla ailesi ve sevdikleri ile vakit geçirmeyi seven oyuncu, diğer bir çok oyuncunun aksine gece hayatını hiç sevmiyor.Oyunculukta kurallara göre hareket etmediğini söyleyen isim, kalbinin sesini dinleyerek hareket ediyor.

Sebahat Kumaş Rol Aldığı Diziler

2016 – Kalbımdekı Deniz
2014 – Karagul
2012 – Muhtesem Yuzyıl
2010 – Öğretmen Kemal
2010 – Turk Malı
2010 – Akasya Duragi (3. Sezonda)
2010 – Adanali
2009 – Bahar Dallari
2009 – Arka Sıradakiler

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir