Şebnem Azade Uzuner kimdir? nereli kaç yaşında boyu kaç?

Şebnem Azade Uzuner Kimdir?

2009 yılından itibaren oyunculuk ile tanışmış ve o tarihten itibaren birtakım dizi yapımlarında gördüğümüz oyuncu Şebnem Azade Uzuner hakkında detaylı bilgileri makalemizde okuyabilirsiniz.

Şebnem Azade Uzuner Kimdir? Hayatı

21 Haziran 1984 tarihinde Ankara’da doğan Şebnem Azade Uzuner, 1.78 metre boyunda, 58 kilo ve İkizler burcudur.Ankara Gazi Üniversitesi Seramik Öğretmenliğini 2008 tarihinde bitiren güzel isim, ardından ise Doğuş Üniversitesi’nde master yapmıştır.

2006 tarihinde Ayla Algan Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi almış olan ünlü oyuncu, ardından ise 2008 yılında KuşDili Eğitim Merkezi’nde sunuculuk, spikerlik ve diksiyon üzerine dersler almıştır.

İlk olarak 2009 yılında “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinde rol alan oyuncu bu dizide Necla karakterini canlandırmıştır.kimdirkim com Bu dizi sonrası ise sırasıyla “Aşk Bir Hayal” ve “Seksenler” dizilerinde rol alan oyuncu en son olarak ise “Tek Yürek” dizisinde yer almış ve Berrin karakterine hayat vermiştir.

Evli olan güzel oyuncunun eşinin ismi İlker Uzuner’dir.İngilizce, Azerice, Farsça ve Tatarca konuşabilen ünlü oyuncu, ayrıca ata binmeyi ve kickboks yapmayı seviyor.

Rol Aldığı Diziler

2019 – Tek Yürek (Berrin)
2016 – Seksenler (Sevda)
2010 – Aşk Bir Hayal (Fatma)
2009 – Kurtlar Vadisi Pusu (Necla)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.