Şebnem Kısaparmak kimdir, nereli, Şebnem Kısaparmak kaç yaşında, Şebnem Kısaparmak evli mi, eşi kimdir?

Şebnem Kısaparmak Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Sunucu Şebnem Kısaparmak hakkında merak edilenleri derledik. Peki Şebnem Kısaparmak kimdir, nereli, Şebnem Kısaparmak kaç yaşında, Şebnem Kısaparmak evli mi, eşi kimdir? İşte Şebnem Kısaparmak hakkında detaylar.

Şebnem Kısaparmak Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Şebnem Kısaparmak 1969 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. TRT olmak üzere çeşitli kanallarda haber Spikerliği ve sunuculuk yapmıştır. TRT’den sonra Kanal 6’ya geçmiş ve uzun süre bu kanalda haber sunmuştur.

1997 yılında TGRT’de yayınlanan İskele Sokak isimli dizide bir haber spikeri rolünde oynamıştır. Kanal 7’de bir dönem Haberleri sunmuş daha sonra gündüz kuşağında yayınlanan kadın programları ve eğlence programları hazırlayıp sunmuştur.

Şebnem Kısaparmak Evli mi?

 Türk halk müziği sanatçısı Fatih Kısaparmak ile evlidir. Bu evlilikten Ozan ve Kaan adında iki oğlu vardır.

Şebnem Kısaparmak hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.