Seçil Menteş kimdir, nereli, Seçil Menteş kaç yaşında?

Seçil Menteş Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

FB TV’nin sunucularından Seçil Menteş hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Seçil Menteş kimdir, nereli, Seçil Menteş kaç yaşında? İşte Seçil Menteş hakkında detaylar.

Seçil Menteş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Seçil Menteş 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Halit Armay Lisesi’nde okumuştur. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden mezun olmuştur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Seçil Menteş kimdir, nereli, Seçil Menteş kaç yaşında?

Öğrencilik döneminde work and travel programı ile gittiği ABD’de Fox News kanalında staj yapma fırsatı buldu. Fanatik Gazetesi’nde ve D-Smart’ta çalışmıştır. 2021 yılının Eylül ayından itibaren FB TV’de sunucu olarak görev almaktadır.

Seçil Menteş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.