Seçkin Özdemir Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Seçkin Özdemir Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yakışıklı oyuncuların izleyicileri arasında çok fazla bayan bulunmaktadır.İşte o yakışıklılardan biri konumunda bulunan oyunculardan Seçkin Özdemir kimdir kaç yaşında boyu kaç? hayatı.

Seçkin Özdemir Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Seçkin Özdemir, İstanbul’da hayata merhaba demiş olan 1981’li oyuncudur.Yazın son günleri olan 25 Ağustos doğum günüdür.Okula İstanbul’da başlamış ve Üniversiteye kadar İstanbul’da eğitim görmüştür.Ardından ise Kocaeli Üniversitesi’nin İktisat bölümünü kazanmış ve bu nedenle Kocaeli’ye gitmiştir.Üniversiteyi bitirdikten sonra oyunculuk dersleri almıştır.Boyu 1.81’dir.

2000 tarihinde Kocaeli’de yayın yapan Red FM adındaki radyo kanalında program sunuculuğu yaptı.2002 tarihinde ise yapmış olduğu program Kocaeli’de bulunan kişiler tarafından çok sevildi ve program 2 sene boyunca aralıksız sürdü.Başta İstanbul olmak üzere bir çok yerde Dj’lik yaptı.

2004 tarihinde tekrar farklı bir radyo kanalı ile program sunmaya başladı ve aynı sene Number One radyosuna geçti.2006 tarihinde ise GençTurkcell ile çalıştı.Yaklaşık olarak 2 yıl boyunca Number One tv ile radyo kanalında çalıştı.Ayrıca GencTurkcell ile çalıştığı dönemde Türkiye’nin çeşitli illerinde bu oluşum sebebi ile sunucu oldu.

Almış olduğu oyunculuk eğitimlerinle beraber Seçkin Özdemir, reklamlarda oynamaya başladı ve ilk olarak Ülker, Akbank, Kola reklamları içerisinde yer aldı.Reklamlardan sonra ise İlk dizisi olan Yaban Gülü ile ekranlara geldi.

2011 tarihinde Muhteşem Yüzyıl’da oynadı ve Leo karakteri ile bizlerin karşısına çıktı.2014 senesinde ise Günahkar’da oynadı.

seckin-ozdemir-biyografisi-

Seçkin Özdemir Oynadığı Diziler

2008 – Yaban Gülü
2011 – Al Yazmalım
2011 – Muhteşem Yüzyıl
2013 – Bir Aşk Hikayesi
2014 – Günahkar
2015 – Racon
2015 – Acı Aşk
2017 – Ateş Böceği
2017 – Bir Nefes Yeter (sinema)
2018 – Tehlikeli Karım
2018 – Bücür (sinema)
2018 – Can Kirıkları (Aslan)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın