Seda Öğretir Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Seda Öğretir Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Pazartesi günleri yayınlanan Ntv ekranlarının yeni programlarından biri olan Son Baskı Programının sunucu olan sunucu Seda Öğretir kimdir kaç yaşında nereli? evli mi? sunucu ile ilgili en merak edilmiş bilgilerden hazırladığımız özgeçmişi.

Seda Öğretir Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Seda Öğretir, 1980 tarihinde hayata gözlerini açmış Eskişehirli bir sunucudur.Güzel geçen ilköğretimin ardından liseye başlamış sonrasında ise Anadolu Üniversitesi’nin Tv Radyo bölümünü bitirmiştir.

2001 senesinde başlamış olduğu Haber yaşamında ilk olarak Yapım yardımcılığı görevinde yer aldı.Sonrasında ise Mehmet Ali Birand ona destek vererek Euro D kanalına geçiş yaptı.Kanal D ekranlarında Yaz mevsimi içerisinde Hafta Sonu Haberlerini sunan kişi oldu.2009 tarihinde ise Kanal D’den CNN Türk televizyonuna geçti.2010 tarihinden itibaren ise CNN Türk televizyonunda Bugün programının sunucusu oldu.

CNN Türk ekranlarının ardından ise Ntv kanalına geçiş yapan sunucu burada Öğle saatlerinde yayınlanan haberleri sundu.Zamanla haberler sunmasınla beraber kısa süre içerisinde büyük tecrübe edindi.

visum china
visum china

Seda Öğretir Evli mi? Spiker olan Cem Bey ile evli olan sunucunun 2012 senesinde Ada adını vermiş oldukları kız çocuğu dünyaya gelmiştir.Ada dünyaya gelmeden bir süre önce ekranlardan ayrılmış olan sunucu doğum yapmasından bir süre sonra ise ekranlara tekrar dönüş yapmıştır.

Ntv Haberleri bir dönem sunmuş olan sunucu 2014 senesinde ise Star Tv ekranlarına geçmiş ve burada Haftasonları Haberini sunmuştur.Halen Ntv ekranlarında bulunan sunucu pazartesi günleri program sunmak dışında Ntv Ana Haber Bültenini’de sunmaktadır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir