Sefa Okyay Kılıç kimdir, Sefa Okyay Kılıç nereli, Sefa Okyay Kılıç'ın hayatı, biyografisi, Sefa Okyay Kılıç kaç yaşında?

Sefa Okyay Kılıç Kimdir? Sefa Okyay Kılıç Kaç Yaşında, Nereli?

MasterChef yarışmacısı Sefa Okyay Kılıç kimdir, Sefa Okyay Kılıç nereli, Sefa Okyay Kılıç’ın hayatı, biyografisi, Sefa Okyay Kılıç kaç yaşında? İşte Sefa Okyay Kılıç hakkında detaylar.

Sefa Okyay Kılıç Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Sefa Okyay Kılıç 13 Haziran 1996 Ankara’da dünyaya gelmiştir. Gazi Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünden mezun olmuştur. Ardından Ankara’da Metropolitan Hotels ve Ato Congressium’da, Antalya Rixos Premium Tekirova’da; İngiltere Fora Restaurants’da çalışma fırsatı buldu ve İtalya Lecce’de 1 ay staj yaptı.

Moleküler Gastronomi, Kore Mutfak Eğitimleri ve İtalyan Mutfağı üzerine eğitimler aldı. Türkiye’de yapılan çeşitli gastronomi festivalinde ekip koordinatörü olarak görev alan Sefa Okyay Kılıç, İngilizce, Fransızca ve İtalyanca dillerini konuşabiliyor. Spor ile yakından ilgilenen Kılıç, MasterChef 2020’nin ana kadrosuna yedek isimlerden katıldı.

Sefa Okyay Kılıç Boyu, Kilosu Kaç?

Sefa Okyay Kılıç 1,80 boyunda ve 85 kilo ağırlığındadır.

Sefa Okyay Kılıç hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir