Rapçi Sehabe kimdir, nereli, Sehabe kaç yaşında, Sehabe boyu, kilosu kaç, Sehabe'nin gerçek adı nedir?

Rapçi Sehabe Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Rap’in başarılı isimlerinden biri olan Sehabe hakkında detaylar sizlerle. Peki Rapçi Sehabe kimdir, nereli, Sehabe kaç yaşında, Sehabe boyu, kilosu kaç, Sehabe’nin gerçek adı nedir? İşte Rapçi Sehabe hakkında detaylar.

Sehabe Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Rapçi Sehabe’nin gerçek adı nedir? Sehabe adı ile bilinen ünlü rapçinin gerçek adı Barış Çetin’dir. 26 Temmuz 1988 tarihinde Aydın Nazilli’de dünyaya gelmiştir. Nazilli Anadolu Lisesi’nde okuduktan sonra eğitimine Mersin Üniversitesi Psikoloji bölümünde devam etmiştir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Sehabe rap müzikle küçük yaşlarda tanışmıştır. 2010 yılında Kardan Adam Güneşe Aşık,  2018 yılında His ve 2019 yılında Deli Raporu adlı albümleri çıkarmıştır.

Sehabe Boyu Kaç?

Sehabe 1.77 boyundadır.

Sehabe Kaç Kilo?

Sehabe 74 kilodur.

Sehabe Burcu Nedir?

Sehabe Aslan burcudur.

Rapçi Sehabe hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.