Selçuk İnan Kimdir?

Selçuk İnan Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Önce Kendini Vestel Manisaspor’da göstermiş ardından birçok takımda forma giyip başarışınla birçok Avrupa kulübü ile ismi anılan Selçuk İnan kimdir nereli kaç yaşında?

Selçuk İnan Kimdir? Biyografisi

Selçuk İnan, 10 Şubat 1985 tarihinde Hatay İskenderun’da dünyaya geldi.Futbol yaşantısına öncelikle doğduğu şehir olan Hatay’da başladı.Burada Karaağaçspor takımında forma giydi.Burada oynadığı sırada kısa süre içersinde farkedildi.Karaağaçspor takımında Amatör olarak bir süre oynadı ardından Çanakkale Dardanelspor’a transfer oldu.Çanakkale Dardanelspor’da oynadığında ilk golünü 2002 tarihinde oynanan Antalyaspor maçında attı.Bu takımda bir süre oynadı ve beğenildi.O zamanlar Manisaspor’un başında olan Ersun Yanal Selçuk İnan ile ilgilendi ve onu kendi başında olduğu takıma transfer etmiştir.

Manisaspor’da oynadığı sırada öne çıkan bir isim haline geldi.Özellikle Ortasahadaki başarısı ve uzaktan etkili isabetli vuruşları ile göz doldurdu.Burada oynamış olduğu futbol Milli takımda görevli hocalarında dikkatini çekti ve Milli takıma çağrıldı.

selcuk-inan-biyografi

2008 ile 2009 tarihleri arasında Manisaspor takımından Trabzonspor takımına transferi gerçekleşti.Bu transferde eski hocasının payıda büyüktü.Trabzonspor’a transferinin ardından oynadığı ilk maçta 2 gol birden atma başarısı göstermiş aynı zamanda attığı paslarlada göz doldurmuştu.İlk maç olmasına rağmen taraftarının sevdiği isimlerden biri olacağını gösterdi.

1 Kasım 2008 tarihinde oynanan Trabzonspor İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında Trabzonspor tarihinin 2000. golünü atmayı başardı.Birçok defa A milli takım forması giydi.

Trabzonspor serüveni ise Galatasaray’a transfer olmasınla bitmiştir.Şuan Galatasaray’da forma giyen oyuncuya birçok Avrupa takımından teklifler gelmektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.