Selda Car kimdir? nereli kaç yaşında?

Selda Car Kimdir?

Güzel modellerden biri olan ve hamileyken paylaşmış olduğu resimle dikkat çekerek çok sayıda kişi tarafından özgeçmişi aranılan Selda Car hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Selda Car Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

1985 tarihinde Hollanda’da hayata merhaba diyen Selda Car, aslen ise Türk olan bir modeldir.Uzun yıllar Hollanda’da yaşamış olan isim, 2008 tarihinde yapılan Top Model Türkiye yarışması ile birlikte adını duyurmuş ve bu yarışmada Türkiye birincisi olmuştur.

Eğitim kariyerini Mode Yönetimi ve İşletme Bölümünde eğitim görerek tamamlamış olan isim, Türkiye birinciliği elde ettikten sonra modellik yapmaya başlamış ve bir süre de Marka yöneticiliği yapmıştır.

Modellik yapmaya devam eden güzel isim, en son olarak Hamile iken paylaştığı fotoğraf ile merak edilen modellerden biri olmuştur.Paylaştığı fotoğraf çok sayıda beğeni almış aynı zamanda çok sayıda kişi tarafından ise eleştirilmiştir.

visum china
visum china

Arkadaşları ile çeşitli davetlere katılmaktan ve eğlenmekten mutluluk duyan güzel isim, güzel yemek ve müziklerden de büyük keyif almaktadır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir