Selen Soyder Kimdir Hayatı Biyografisi Boyu

Selen Soyder Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Güzellik Kraliçesi tacını takmış bunuda çoktan haketmiş güzel manken ve oyuncu Selen Soyder kimdir kaç yaşında biyografisi.

Selen Soyder Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Selen Soyder 1986 tarihinin 26 Aralığında Güzel kızlarınla ünlenmiş İzmir’de dünyaya gelmiştir.Tek çocuk olan Ünlü oyuncunun Boyu 1.78’dir.İlköğretimden sonra Lise’yi Selma Yiğitalp lisesinde okumuştur.Halen İstanbul Bilgi Üniversitesi Tarih bölümününde öğrenimini sürdürmektedir.

2006 tarihinde Miss Model Of Turkey yarışmasına katıldı ve bu yarışmada 2. oldu.Ardından Çin’e giderek tekrar güzellik yarışmasına katıldı ve Çin’de Ülkemizi temsil edip ilk 5 sıra arasına girdi.

1 yıl sonra 2007 tarihinde Star Tv’nin yapmış olduğu güzellik yarışmasına 1000’in üzerinde kişi katılmış ve o kadar kişi arasında birinci olmuştur.2007 senesinde çok tanınmış olan Vakko’da modellik yapmaya başladı.Dil öğrenme amacı ile bir süre kadar Kanada’ya gitmiş ve 2009 tarihinde Türkiye’ye tekrar dönmüştür.Ailesi’nin ısrarı nedeni ile Spikerlik kursuna yazılmış ve Star Tv ekranlarında staj yapmıştır.

2010 tarihinde Yer Gök Aşk dizisinde rol alarak Ünlü bir isim olmuştur.Bu dizinin ikinci sezonunun bitmesine az bir süre kala Lale Devri dizisine geçiş yapmıştır.2012 tarihinde Lale Devri dizisine geçmesinin ardından bu dizide başrol oynamaya başladı.Her ünlünün çıkış yapmış olduğu bir yada birkaç dizi vardır ünlü oyuncununda Yer Gök Aşk dizisidir.

selen-soyder-1

Selen Soyder Oynadığı Diziler

2010 – Yer Gök Aşk (Toprak)
2012 – Lale Devri
2014 – Reaksiyon (Zeynep)

En sevdiği şeyler arasında ise pilates ile yoga yapmak vardır.Zaman bulduğu vakitlerde bunları yapan Oyuncu çocukluğundan beri kırmızı et yememiştir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.