Selen Soyder Kimdir Hayatı Biyografisi Boyu

Selen Soyder Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Güzellik Kraliçesi tacını takmış bunuda çoktan haketmiş güzel manken ve oyuncu Selen Soyder kimdir kaç yaşında biyografisi.

Selen Soyder Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Selen Soyder 1986 tarihinin 26 Aralığında Güzel kızlarınla ünlenmiş İzmir’de dünyaya gelmiştir.Tek çocuk olan Ünlü oyuncunun Boyu 1.78’dir.İlköğretimden sonra Lise’yi Selma Yiğitalp lisesinde okumuştur.Halen İstanbul Bilgi Üniversitesi Tarih bölümününde öğrenimini sürdürmektedir.

2006 tarihinde Miss Model Of Turkey yarışmasına katıldı ve bu yarışmada 2. oldu.Ardından Çin’e giderek tekrar güzellik yarışmasına katıldı ve Çin’de Ülkemizi temsil edip ilk 5 sıra arasına girdi.

visum china
visum china

1 yıl sonra 2007 tarihinde Star Tv’nin yapmış olduğu güzellik yarışmasına 1000’in üzerinde kişi katılmış ve o kadar kişi arasında birinci olmuştur.2007 senesinde çok tanınmış olan Vakko’da modellik yapmaya başladı.Dil öğrenme amacı ile bir süre kadar Kanada’ya gitmiş ve 2009 tarihinde Türkiye’ye tekrar dönmüştür.Ailesi’nin ısrarı nedeni ile Spikerlik kursuna yazılmış ve Star Tv ekranlarında staj yapmıştır.

2010 tarihinde Yer Gök Aşk dizisinde rol alarak Ünlü bir isim olmuştur.Bu dizinin ikinci sezonunun bitmesine az bir süre kala Lale Devri dizisine geçiş yapmıştır.2012 tarihinde Lale Devri dizisine geçmesinin ardından bu dizide başrol oynamaya başladı.Her ünlünün çıkış yapmış olduğu bir yada birkaç dizi vardır ünlü oyuncununda Yer Gök Aşk dizisidir.

selen-soyder-1

Selen Soyder Oynadığı Diziler

2010 – Yer Gök Aşk (Toprak)
2012 – Lale Devri
2014 – Reaksiyon (Zeynep)

En sevdiği şeyler arasında ise pilates ile yoga yapmak vardır.Zaman bulduğu vakitlerde bunları yapan Oyuncu çocukluğundan beri kırmızı et yememiştir.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.