Selen Yalaz kimdir, Selen Yalaz nereli, Selen Yalaz'ın hayatı, biyografisi, Selen Yalaz kaç yaşında?

Selen Yalaz Kimdir? Selen Yalaz Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

KRT TV’nin ekran yüzlerinden biri olan Selen Yalaz kimdir, Selen Yalaz nereli, Selen Yalaz’ın hayatı, biyografisi, Selen Yalaz kaç yaşında? İşte Selen Yalaz hakkında detaylar.

Selen Yalaz Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Selen Yalaz 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Radyo, Televizyon, Sinema Bölümünden mezun olmuştur. Selen Yalaz, KRT Ankara Haber Temsilciliği yapmakta ve KRT TV’de Bir Başka Açı programını sunmaktadır.

Selen Yalaz kimdir, Selen Yalaz nereli, Selen Yalaz'ın hayatı, biyografisi, Selen Yalaz kaç yaşında?

Selen Yalaz’ın Hayatı:

Selen Yalaz üniversite yıllarında CNN Türk Ana Haberde muhabir olarak staja başlamıştır. Ana haberdeki stajının ardından Akıl Çemberi gibi birçok programda görev aldı.Yalaz, İngiltere’nin başkenti Londra’da özel bir okulda 8 ay İngilizce eğitim aldı. Burada bir yandan yabancı ve yerli medya kuruluşlarına freelance haber yazdı.

Londra’daki eğitimini bitirmesinin ardından ilk işi CNN Türk’te Cüneyt Özdemir ile 5N1K oldu. 2 yıl boyunca program muhabirliği ve editörlüğün yanı sıra Dipnot.tv’ye çeşitli alanlarda yazı yazdı. Youtube’da yayınlanan Cüneyt Özdemir’in sunduğu “Kalebodur ve Mimarlık” ile “Fark Yaratanlar” programında metin yazarlığı yaptı. 5N1K’daki görevinin Demirören haber ajansında yaklaşık 2 yıl Diplomasi Muhabirliği yaptı. Burada geçirdiği yaklaşık bir yıllık süreçte çok sayıda habere imza attı. Selen Yalaz, KRT Ankara Haber Temsilciliği yapmakta ve KRT TV’de Bir Başka Açı programını sunmaktadır.

Instagram Hesabı

instagram.com/selenyalaz

Selen Yalaz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir