Selin Genç Kimdir Boyu Kaç Yaşında?

Selin Genç Kimdir?

Oyunculuk yapmaya Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi ile başlamış ve dizide rol almasıyla birlikte çok sayıda izleyicinin hayatını merak etmiş olduğu oyuncu olan Selin Genç kimdir? işte detaylarıyla tüm biyografisi.

Selin Genç Kariyeri ve Hayatı

Oyuncu Selin Genç, 21.06.1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Aslen baba tarafından Adanalı olan oyuncu, Üniversite yılları hariç yaşamını hep İstanbul’da sürdürmüştür.Ortaokuldan itibaren tiyatroya yönelen isim ilk olarak okulun Tiyatro topluluğunda bulunmuştur.

Boyu, kilosu, burcu nedir? Selin Genç’in boyu 1.75 cm, kilosu 57 ve burcuda İkizlerdir.

Üniversiteyi ortaokuldan beri istemiş olduğu tiyatro bölümünü kazanarak gerçekleştirmiş olan oyuncu Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirmiştir.Okul zamanlarında kendini ilerletmek maksadıyla bazı tiyatrolarda rol almış isim ilk profesyonel tiyatro oyunu ile sahneye çıkması 2016 tarihinde gerçekleşmiştir.”Murder Ballad” adındaki tiyatro oyunu oyuncunun oynadığı ilk tiyatro oyunudur.

visum china
visum china

Ali Sabuncugil Menajerlik Oyunculuk Ajansına bağlı olarak oyunculuk yapan isim halen yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Sizlerde oyuncuyu Atv ekranlarındaki ilk dizisiyle beraber takip ediyorsanız oyunculuğu ile ilgili düşüncelerinizi bize yorum alanından iletebilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir