Selin Hasar kimdir ve hayatı, Selin Hasar evli mi, Selin Hasar hangi dizilerde oynadı, Dünya Hali Zeynep kimdir

Selin Hasar Kimdir?

Dünya Hali dizisinin Zeynep’i Selin Hasar hakkında merak edilenler. Selin Hasar kimdir ve hayatı, Selin Hasar evli mi, Selin Hasar hangi dizilerde oynadı, Dünya Hali Zeynep kimdir gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Selin Hasar Kimdir?

Selin Hasar üniversite eğitimini Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Selin Hasar birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Selin Hasar Fuhuş, Avrupa’nın Şarkısı, Oyun Yazarlığı Masası, Üç Kız Kardeş, Terkedilmiş Kıyılar/ Negatif Fotoğraflar gibi tiyatro oyunlarının sahnesinde yer almıştır. Selin Hasar ekranlara Dünya Hali dizisinin Zeynep’i olarak gelmektedir. Bu dizinin oyuncu kadrosunda Caner Şahin, Pelin Abay, Ozan Çelik, Tolga Tekin, Hakan Emre Ünal, Mert Denizmen, Ayfer Tokatlı, Hüseyin Elmalıpınar, Mekin Sezer, Adnan Başar, Naşit Özcan, Zeki Ocak ve Eray Kaman gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Selin Hasar Evli mi?

Selin Hasar bekardır.

Selin Hasar kimdir ve hayatı, Selin Hasar evli mi, Selin Hasar hangi dizilerde oynadı, Dünya Hali Zeynep kimdir

visum china
visum china

Dünya Hali Dizisinin Konusu Nedir?

Çok sevdiğiniz bir aile büyüğünüzün ölmeden önceki son isteği “erken kalkan, eskinin kıymetini bilen ve bal porsuğuna benzeyen bir kızla evlen” olursa ne yaparsınız? Bu kendine has vasiyetin ilginç yolculuğu Dünya Hali dizisinde cevap buluyor.

Konusunu hayatın en temel yerlerinden biri olan ilişkilerden alan Dünya Hali, şehirde yaşayan sıradan bir insanın günlük yaşantısını çok farklı bir mizah anlayışı ile ekran karşısına taşıyor. Absürt yaklaşım tarzıyla günlük yaşantının içerisindeki basit olayları ve çelişkileri eğlenceli bir üslupla işliyor.

Hayatı boyunca doğru bildiğinden şaşmayan, tam da bu yüzden içinde yaşadığı “modern” hayatla zaman zaman çelişen bir delikanlının yani Sinan’ın (Caner Şahin), anket yaparken tesadüfen karşılaştığı bir kadına (Pelin Abay) aşık olduktan sonra hayatında yaşayacağı değişimlere tanık olacağız.

İyiliği ve dürüstlüğü hayatının her alanında ön planda tutan Sinan’ın şartlar ne olursa olsun değerlerine sadık kalmaya çalışırken yaşadığı ilginç ve komik durumlar, ustaca bir mizah anlayışı ile Dünya Hali dizisinde işleniyor. Başrollerini Caner Şahin, Pelin Abay ve Tolga Tekin’in paylaştığı dizi, alışılagelen dizi anlatımlarının klasik yapısını bozarak izleyiciye çok farklı bir eğlence vaat ediyor.

Selin Hasar Instagram Hesabı

Selin Hasar Instagram hesabının adı : instagram.com/selinhasar

Selin Hasar ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir