Selin Şekerci Kimdir Biyografisi Boyu Kaç?

Selin Şekerci Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Büyük fan kitlesine sahip neşeli halleri ile ilgi odağı olmuş yeni bir dizi ile karşımıza çıkması beklenen Selin Şekerci kimdir kaç yaşında boyu kaç? ayrıntılı bilgileri işte burada.

Selin Şekerci Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Selin Şekerci, 01.06.1988’li olan İzmirli hoş bir bayandır.Yaz ayına girdiğimiz ilk gün hayata gelmiş olan ismin Babası ile Annesi o küçük yaşlardayken evliliklerini bitirmişlerdir.5 ile 8 yaş arası toplam 3 sene boyunca baleye yazılmıştır.İlkokuldan liseyi bitirene kadar olan uzun bir dönem İzmir’de yaşadı.Ailesinden görmüş olduğu destek ile Tiyatro ile ilgilendi ve kursa katıldı.İzmir’de bulunan Tiyatrolarda bir takım oyunlarda roller aldı sonrasında ise İzmir Devlet Tiyatrosu’nda kendini buldu.Boyu 1.67’dir.

18 yaşına bastıktan bir süre sonra İzmir’den İstanbul’a gitti ve orada ilk baş reklamlarda ardından ise dizilerde roller aldı.Başta Türkcell olmak üzere bir takım reklam filmlerinde rol aldı.2006’da çok önemli bir sayfa açarak televizyonlarda en fazla izlenen yayınlardan olan dizilerde oynamaya başladı.İlk dizisi Sağır Oda adındaki dizi oldu.

2009 tarihinde ise Melekler Korusun ismindeki yapımda en çok adından söz ettiren oyuncu oldu.2012’de ise program sunuculuğu yaparak Trt Okul kanalında program sundu.

Oyuncunun en son projesi ise Çoban Yıldızı dizisidir.

Selin Şekerci Oynadığı Diziler ile Filmler

2018 – Sevgılı Komşum
2017 – Çoban Yildizi
2015 – Acı Aşk
2014 – Kaçak Gelinler
2012 – Benim İçin Üzülme
2011 – İzmir Çetesi(Mira)
2011 – Leyla ile Mecnun
2009 – Melekler Korusun
2008 – Kavak Yelleri
2006 – Sağır Oda

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir