Yeliz Korkmaz kimdir,  Yeliz Korkmaz hayatı, Yeliz Korkmaz biyografisi, Yeliz Korkmaz kaç yaşında, Yeliz Korkmaz nerede doğdu, Yeliz Korkmaz aslen nereli, Yeliz Korkmaz boyu kilosu, Yeliz Korkmaz burcu

Semiraminta Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

TikTok fenomeni Semiraminta yani Yeliz Korkmaz’ın hayatı hakkında merak edilenler. Yeliz Korkmaz kimdir, Yeliz Korkmaz kaç yaşında, Yeliz Korkmaz aslen nereli, Yeliz Korkmaz boyu kilosu gibi internette çok aranan sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Semiraminta Kimdir?

TikTok fenomenlerinden Semiraminta’nın gerçek adı Yeliz Korkmaz‘dır. Yeliz Korkmaz’ın doğum yeri İstanbul’dur. Üsküdar Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ni mezun olarak tamamlamıştır. Yeliz Korkmaz küçük yaşlardan itibaren dansa ilgisi bulunmaktadır. Yeliz Korkmaz TikTok platformunda dans içerikleriyle bilinmektedir. Yeliz Korkmaz TikTok haricinde Instagram ve Youtube üzerinde içerik üretmeye devam etmektedir. Ayrıca Yeliz Korkmaz Seksenler dizisinde yer aldı.

Semiraminta Kaç Yaşında?

Yeliz Korkmaz kaç yaşında diye merak ediyorsanız Yeliz Korkmaz’ın doğum tarihi 14 Ekim 2000 yılıdır.

Semiraminta Boyu Kilosu

Yeliz Korkmaz’ın boyu kilosu merak edilen sorulardan biridir. Yeliz Korkmaz 1.59 uzunluğunda ve 48 kilodur.

Semiraminta Aslen Nereli?

TikTok fenomeni Yeliz Korkmaz aslen nereli sorunuzun cevabı Niğdeli’dir.

Yeliz Korkmaz Semiraminta Kimdir, Biyografisi, Hayatı, Kaç Yaşında, Nerede Doğdu

Semiraminta Burcu Nedir?

Yeliz Korkmaz burcu internette aranan sorulardan biridir. Yeliz Korkmaz’ın burcu ise 14 Ekim doğumlu olduğu için Terazi’dir.

Yeliz Korkmaz Sosyal Medya Hesapları

Yeliz Korkmaz’ın Youtube hesabının ismi Semiraminta ve 2021 Şubat ayı itibari ile kanalında 435 bin aboneye sahiptir.

Yeliz Korkmaz’ın Instagram hesabının ismi semiraminta ve 2021 Şubat ayı itibari ile sayfasında 1 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Yeliz Korkmaz’ın TikTok hesabının ismi semiraminta ve 2021 Şubat ayı itibari ile hesabında 5.3 milyon takipçisi bulunmaktadır. Ayrıca 128 milyon beğeni almıştır.

Yeliz Korkmaz Semiraminta Aslen Nereli

Yeliz Korkmaz kaç yaşında, Yeliz Korkmaz aslen nereli, Yeliz Korkmaz kimdir gibi en çok aranan soruların cevaplarını derledik. Yeliz Korkmaz ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir