Semra Topçu kimdir, nereli, Semra Topçu'nun hayatı, Semra Topçu kaç yaşında?

Semra Topçu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

KRT TV’nin ekran yüzlerinden biri olan Semra Topçu’nun biyografisi sizlerle. Peki Semra Topçu kimdir, nereli, Semra Topçu’nun hayatı, Semra Topçu kaç yaşında? İşte Semra Topçu hakkında detaylar.

Semra Topçu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Semra Topçu 18 Ekim 1972 tarihinde Erzurum’da dünyaya gelmiştir. Semra Topçu 1993 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. Aynı sene meslek hayatına TRT’de istisna akitli muhabir olarak başladı. Radyo Haber’de muhabir olarak çalışırken aynı zamanda Müzik Dünyasından Haberler adlı programı yaptı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

1996 yılında Flash Tv’ye muhabir olarak girdi televizyon haberciliğine adım attı, gece 24:00’te Ankara Gündemi bağlantısı ile haber program canlı yayınlarına başladı. 1998 yılında ETV’de muhabirlik yaparken, kısa bir süre sonra ETV’nin Ankara Haber Müdürü oldu. 2003 yılında televizyonculuktan ayrılarak, Eski Bakan Ahmet Kurtcebe Alptemoçin’e danışmanlık yaptı.

visum china
visum china

2011 yılında televizyonculuğa geri dönerek Halk Tv Haber Müdürü oldu. Aynı zamanda Halk TV’de sabah yayınlanan “Güne Başlarken” sabah kuşağını hazırlayıp sunmaya başladı. Sabah programı yanı sıra özellikle yaz akşamları 21:00’de yayınlanan Gündem Özel, İktidar Satrancı, Doğruya Doğru isimli programlarını hazırlayıp sundu. Ayrıca Haber Müdürlüğü’nün ardından Halk TV Program-Yayın Sorumlusu olarak görev yaptı.

Semra Topçu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir