Şemsa Denizsel kimdir? kaç yaşında ve nerelidir?

Şemsa Denizsel

Yapmış olduğu yemekler ve vermiş olduğu tavsiyeler ile İstanbul mutfağının en iyi şeflerinden biri olan Şemsa Denizsel ile ilgili biyografiye göz gezdirmek ister misiniz? işte detaylar.

Şemsa Denizsel Kimdir? Kaç Yaşında Nerelidir?

1967 tarihinde İstanbul’da doğan Şemsa Denizsel, İstanbul’un yerlilerinden olan bir isimdir.London College mezunu olan isim, Üniversiteden sonra bazı kuruşlarda çalışmaya başlamıştır.1998 ile 2000 seneleri arasında BÜMED lokal işletmeciliği yapmış olan isim, 2000 tarihinde ise İstanbul Nişantaşı’nda “Kantin” isimli Lokanta’yı açmıştır.

2004 tarihinde MinKemal 19’da görev almış olan ünlü yemek ustası, burada şeflik yapmış ardından ise, “Time Out İstanbul” isimli dergi tarafından “Yılın Şefi” seçimi için aday gösterilmiştir.kimdirkim-com Ayrıca 6 yıl süresince Açık Radyo’da çalışan isim “Kulaktan Dolma Tarifler” isimli programı sunmuştur.

18 yıl boyunca hizmet vermiş olduğu “Kantin” lokantasını 2018 yılında kapatan ünlü isim, bu kararını sosyal medyadan yapmış olduğu paylaşımla birlikte tüm müşterilerine açıklamıştır.

visum china
visum china

2019 tarihinde Fox Tv’de “The Taste Türkiye” yarışmasında yer alan ünlü şef aynı zamanda Youtube kanalından da bazı zamanlar yemek tarifleri vermektedir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir