Sen Benimsin Dizisi Ejder Kimdir Gerçek Adı Ne?

Sen Benimsin Dizisi Ejder Kimdir Gerçek Adı Ne?

Diziler yavaş yavaş sezon finallerine geçmiş durumda ve yazın ekranlara yepyeni diziler geliyor.Bu konumuzda sizlere Sen Benimsin Dizisi Ejder kimdir gerçek adı ne? Gökhan Keser biyografisi ile ilgili bilgileri yazacağız.

Sen Benimsin Ejder Gökhan Keser Kimdir?

Sen Benimsin Dizisi Ejder kimdir gerçek adı ne? gerçek ismi Gökhan Keser’dir.

Gökhan Keser Kimdir? Ünlü oyuncu ve sanatçı 9 Eylül 1987 yılında İzmir’de gözlerini açtı.İzmir doğumlu fakat aslen Karadenizin güzel ili Rizeli’dir.Babası Mobilyacı annesi ise ev hanımıdır.14 yaşına geldiği zaman Modelliğe başlamıştır.Ekol Drama Sanat Evin’nde oyunculuk ile ilgili eğitim almış ve aynı zamanda Gül Sabar, Sevingül Bahadır gibi isimlerden şan dersi almıştır.Boyu 1.89’dur.

2004 tarihinde Miss Mr Model yarışmasına katıldı ve bu yarışmada 1. oldu.2005 tarihinde Best Model Of Turkey yarışmalarına katılmıştır.Çin’de Düzenlenen yarışmada en karizmatik ve en yakışıklı erkek seçilmiştir.2006 tarihinde Dünya’nın heryerinden gelen ülkelerin bulunduğu yarışmada Türkiye’yi başarı ile temsil etmiş ve Dünya 4. olmuştur.2005 tarihinde anlaşmış olduğu Ajans ile beraber Profesyonel olarak modellik yapmaya başlamıştır.Türkiye ve Avrupa’da hem defilelere katıldı.

2006 tarihinde Atv ekranlarında yayınlanmış olan ve 3 yıl kadar süren Selena isimli dizide oynadı.2008 tarihinde Zerrin Özer’in Ömür Geçiyor isimli albümünde vokal olarak bulundu.2008 tarihinde Kayıp Çocuklar Cenneti isimli filmde başrol oynadı.Şarkıcı Sıla’nın Kafa ile İnşallah isimli kliplerinde rol aldı.2014 tarihinde Survivor yarışmasında Gökhan Keser Ünlüler takımında yer aldı.

Sen Benimsin Ejder Kimdir
Sen Benimsin Ejder Kimdir

Gökhan Keser Albümleri

2011 – Hadi Ordan
2012 – Gökhan Keser
2014 – Hiç Vaktim Yok

Sen Benimsin Konusu Ejder Karakteri

Sen Benimsin Ejder karakteri ile ekranlara geliyor.Dizinin konusu hemen hemen belli olmuş durumda.Ejder Bursa’da zengin aile sahip bir isimdir daha sonra işleri o yönetir.Kendisi birgün iş seyahatleri nedeniyle İstanbul’a gider ve orada Piyanist olan Nağme ile tanışır ve ona aşık olmaya başlar.Dizi Fox tv ekranlarında.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın