Senem Toluay Ilgaz Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Senem Toluay Ilgaz Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

CNN Türk ekranlarında başlamış olduğu sunuculuk mesleğine Habertürk, TR24 ve Haber Global ile devam eden ve bu meslekte gayet deneyimli bir kişi olan sunucu Senem Toluay Ilgaz kimdir kaç yaşında nerelidir? yaşamı ile ilgili en bilinmesi gereken özgeçmişi sizlerle.

Senem Toluay Ilgaz Kimdir? Biyografisi

Doğum yeri Bingöl olan ve 1973 doğumlu Senem Toluay Ilgaz, çok uzun yıllardır sunuculuk yapmakta olan bir isimdir.İlk Radyo ile girişmiş olduğu Haberciliğe ardından ise Televizyonlarda sürdürmüştür.Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi’nin İletişim Fakültesi’nden mezun olarak tamamlamıştır.Üniversite’nin 3. sınıfında okurken gelen bir teklifle beraber bu mesleğe resmen o yaşlardan itibaren girmiştir.

1998 tarihinden itibaren Cnn Türk’te öncelikle muhabir olarak bulunmaya başlamış ardından ise Hafta Sonlarında haber bültenlerini sunmaya başlamıştır.Çok önemli kişilerle beraber bu görevi sürdürmüş olan isim 2008 tarihinde Cnn Türk ekranlarına veda etmiştir.

visum china
visum china

Bir süre doğum izninle beraber Trt Türk ekranlarına geçmiş ve burada program sunmaya başlamıştır.Bu televizyonun ardından ise Habertürk ekranlarında yer almaya başlamış isim, ardından ise Tr24 kanalına geçmiştir.Bir süre Tr24’de çalışan isim son olarak ise Haber Global kanalına transfer olmuş ve mesleğini burada sürdürme kararı almıştır.

Sosyal medyayı sadece özel haberler veya yapılan röportajları duyurmak için kullanmayı tercih eden sunucu yapılan yorumlardan çoğunun olumlu olduğunu belirtiyor.Sunucu Özellikle Ses tonu konusunda çok beğenilen bir isim olarak dikkat çekiyor.

2002 senesinde ilk kez en iyi haber spikeri olarak ödül almış olan sunucu 2003 senesinde ise Nemrut Festivali tarafından verilen özel bir ödüle layık bulunmuştur.

Evdeyken çoğunlukla çocuklarla ilgilenen sunucu hergün olmasa da vakit buldukça spor yapmayı ihmal etmiyor.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.