Seniha Kanatlı Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Seniha Kanatlı Kimdir?

Yine yeni bir biyografiyi paylaşmak üzere sizler için bir konumuzu daha açmış bulunuyoruz.Bu konumuzla beraber güzel bir sunucu olan ve çok sayıda sosyal medya hesaplarında takipçisi bulunan ünlü isimlerden Seniha Kanatlı kimdir kaç yaşında nereli? gibi en belirgin soruların yanıtlarını öğrenebileceksiniz.

Seniha Kanatlı Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Seniha Kanatlı, 1987 tarihinin 27 Eylül günü dünyaya gelmiş olan, ekranların en güzel sunucularından biri olarak gösterilen bir isimdir.Sunucunun asıl mesleği ise İngilizce Öğretmenliğidir.Malatyalı olan sunucu Üniversiteyi Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin İngilizce Öğretmenliği bölümününde bitirmiştir.Üniversiteye girmiş olduğu sene ile beraber televizyonlarda gözükmeye başlamış ve ilk olarak spor yazarlığı yapmıştır.Ardından ise çocukluk zamanlarından itibaren istemiş olduğu meslek olan sunuculuğa yönelmiştir.

Küçük incir çekirdeğini doldurmayan olaylara hiç kafa takmadığını belirten sunucu kıskanç bir yapısı olmadığınıda dile getirmiştir.Sevgilisi olup olmadığını bilmediğimiz sunucunun burcu ise Terazidir.

Sunuculuğun oldukça zor bir meslek olduğunu söyleyen Seniha Kanatlı kendisinin bu yönde eğitim almamasına rağmen zamanla ekranlara cıkmasınla beraber kendisinin bu meslekte iyi bir yere geldiğini aktarıyor.En cok bu meslekte dikkat edilmesi gerekenleri ise şöyle özetliyor: Birincisi özel yaşantısına bu mesleği yapan insanların cok dikkat etmesi gerekiyor, ikincisi ise her genç kız gibi hareket edilmemesini belirtiyor.

visum china
visum china

Bu meslekle beraber ilerleyen zamanlarda Mankenlik Ajansı açmaya karar vermiş olan sunucu arkadaşınla beraber Angelo ismini vermiş oldukları Ajansı kurmuştur.İlk zamanlarda bir çok eksiklik olmasına rağmen zamanla bu eksilikler giderilmiş ve bu ajans tanınan bir ajans haline dönüşmüştür.

seniha-kanatli-hayati

Ajansı bir heves uğruna açmadığını söyleyen sunucu her zaman kalıcı olmayı hedeflediklerini sözlerine eklemiştir.Bir yandan İngilizce Öğretmenliği diğer yandan ise sunuculuğuna devam etmek istediğini belirten ünlü isim artık kendisinin mankenlik yapmayacağınıda söylemiştir.Ünlü sunucu Her zaman kariyerinde en iyisini yapmayı istemektedir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir