Şennur Demir kimdir, nereli, Şennur Demir kaç yaşında, Şennur Demir boyu, kilosu kaç?

Şennur Demir Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Şennur Demir, Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası 81 kilo finalinde Khaija Mardi’yi mağlup ederek altın madalya kazanarak Dünya Şampiyonu oldu. Milli boksör Şennur Demir Dünya Şampiyonu olması ile beraber gündem oldu. Peki Şennur Demir kimdir, nereli, Şennur Demir kaç yaşında, Şennur Demir boyu, kilosu kaç? İşte Şennur Demir hakkında detaylar.

Şennur Demir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Şennur Demir 10 Ağustos 1982 yılında Bartın’da dünyaya gelmiştir. 2016 yılında Astana’da bronz, 2018 yılında Yeni Delhi’de gümüş madalya kazanmıştır. 2022 yılında Fenerbahçeli milli boksör Şennur Demir, Polonyalı Lidia Maria Fidura ile karşı karşıya geldi. İlk raundu 4-1, ikinci raundu 5-0, üçüncü raundu 3-2 alan milli boksör maçı da 5-0 kazanarak adını finale yazdırdı. 81 kilo finalinde Khaija Mardi’yi mağlup ederek altın madalya kazanarak Dünya Şampiyonu oldu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Şennur Demir Boyu Kaç?

Şennur Demir 1.78 boyundadır.

Şennur Demir Kaç Kilo?

Şennur Demir 81 kilodur.

Şennur Demir Burcu Nedir?

Şennur Demir Aslan burcudur.

Şennur Demir hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir