Sera Kutlubey Kimdir?

Sera Kutlubey Kimdir?

Kanal D’nin iddialı yapımlarından biri olan İsimsizler adındaki dizinin oyuncu ekibinde bulunmuş, bu zamana kadar toplam 3 dizide rol almış olan genç oyuncu Sera Kutlubey kimdir? oyuncu ile ilgili en gerçek ve doğru biyografisi.

Sera Kutlubey Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Genç isim Sera Kutlubey, 1997 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açmış bir oyuncudur.İlkokuldan itibaren sürekli olarak okulun Tiyatro etkinliklerinde bulunmaya başlamış ve bunu ortaokul ile lise yıllarında da devam ettirmiştir.Okulda Tiyatrolarda başarılı olmasınla beraber bir takım ödüller almış ve ilerde yapabileceği mesleğinde bu olduğunu düşünerek bu mesleği tercih etmiştir.Boyu 1.66 cm olan oyuncu kahverengi gözlere sahiptir.

Çocukları oldukça seven oyuncu Oyunculuk mesleğini yapmamış olsaydı kendisinin Anaokulu öğretmeni olmak istediğini bir röportajında söylemiştir.İlk oyunculuğa 2016 tarihindeki Kehribar Adındaki dizi ile başlamış olan genç isim bu dizinin ardından ise Babam ve Ailesi adındaki dizide rol almıştır.Bu dizi ile beraber kendini gösterme şansı bulmuş olan isim bu dizinin ardından geniş kitleler tarafından biyografisi aranan kişi olmuştur.

Dizi çekimleri dışında genellikle derslerinle ilgilenen oyuncu evde oturup kedi ve köpeğinle oynamayı çok seviyor.Onlarla vakit geçirmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten genç isim diğer boş zamanlarında ise spor yapmayı ve ailesinle vakit geçirmeyi ihmal etmiyor.Mümkün olduğunca arkadaşlarına da zaman ayıran oyuncu setlerden kendine çok vakit bulamamaktan bazen şikâyetçi oluyor.

Sera Kutlubey Oynadığı Diziler Nedir?

2016 – Kehribar
2016 – Babam ve Ailesi
2017 – İsimsizler

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın