Seray Kaya Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Seray Kaya Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Genç yaşta bulunan ve kariyerinde önemli bir ilerleme kaydetmiş başarılı ve güzel oyunculardan olduğunu düşündüğümüz oyuncu Seray Kaya Kimdir kaç yaşında boyu kaç? genç isim hakkında en güncel biyografisi.

Seray Kaya Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Seray Kaya 04.02.1991 doğuma sahip olan İstanbul ilimiz içerisinde hayata merhaba demiş oyuncudur.2016 tarihine göre 25 yaşındadır.Çocukluk çağları kalabalık bir aile ile beraber geçmiş olan oyuncu tam anlamınla çok güzel bir çocukluk geçirmiştir.Okuluna devam ettiği sıralarda çalışmaya başlamış ve Güzellik merkezine girmiştir.Burada ilk başlarda bir kaç sene çıraklık yapmış sonrasında ise Makyöz olarak çalışmıştır.Uzun süreli makyözlüğün sonrasında oyunculuk mesleğine yönelmiştir.Boyu 1.65’dir.

Yazı yazma anlamında cok iyi anladığını söyleyen oyuncu tek başına kaldığı zamanlarda genellikle yazı yazmayı tercih ediyor.Oyunculuk tercihinle ilgili eğitimleri Sadri Alışık Kültür Akademesi eğitimi ile tamamlamış olan oyuncu sonra bazı dizilerde oynamaya başlayarak kariyerinde ilerleme göstermiştir.

Oyuncunun ilk rol almış olduğu dizi 2012 tarihinde yayınlanmaya başlamış olan Huzur Sokağı ismindeki dizi projesidir.

Oyunculuğa başta ailesi karşı çıkmış olsada daha sonra birinci dizisinde oynamasının ardından ve eğitimlerinide görmesinden sonra ailesi oyunculuk konusunda ona destek vermeye başlamıştır.İlk desteği babası vermiştir sonra tüm ailesi destek çıkmıştır.

Oyunculuk dışındaki ikinci mesleğinle ilgilide hayalleri olan oyuncu ilerde bir güzellik merkezi açmayı hedefliyor.

Eleştiriye her zaman açık olan oyuncu kendine fazlasınla güveniyor ve oyunculuk kariyerinde ilerliyor.

seray-kaya-biyografi

Seray Kaya Oynadığı Diziler

2016 – Rengarenk
2015 – Evli ve Öfkeli
2014 – Kocamın Ailesi
2012 – Huzur SokağıBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın