Seray Sever Kimdir?

Seray Sever Kimdir?

Ekranların uzun zamandır tanımış olduğu tecrübeli isimlerden biri olan hem bir dönem çok sayıda programda sunuculuk hemde çok sayıda dizi ile filmin projelerinde izlediğimiz ünlü isim Seray Sever kimdir? derlenen bu biyografi ünlü ismi tanımanıza olanak sağlayacak.

Seray Sever Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Ünlü isimlerden Seray Sever 27.02.1973 senesinde hayata gözlerini çoğu ünlümüz gibi İstanbul ilimizde açmış bir kişidir.İyi bir eğitim alan ünlü isim Boğaziçi Üniversitesini bitirmiştir.Matematik dersinin çok iyi olmasınla beraber dereceye girmiştir.Boyu 1.65 cm olan isim 1990 senesinle beraber televizyon dünyası içinde yer almaya başlamıştır.

İlk olarak Trt televizyonunda sunuculuk yapmaya başlayan ünlü isim 3 sene süresince eğlence programı sunuculuğu yapmıştır.Ardından ise 1995 senesinde iki kez klipte rol alan isim 1996 senesinde ise Atv’nin o yıllardaki sevilen programlarından olan Sabah Şekerleri programında sunuculuk yaptı.Sonrasında sunuculuklarına devam eden isim çeşitli kanallar ve programlarla ekranlarda olmaya devam etti.

2000 senesinde dizilerde yer almaya başlamış olan ünlü isim olarak Dadı adındaki dizide rol almıştır.Aynı sene içerisinde başka dizide de gördüğümüz isim sadece Dadı değil o sene içerisinde Evdeki Hesap adındaki dizide de rol almıştır.

2002 senesinde doktor rolünle beraber O Şimdi Asker adındaki filmde rol alan ünlü isim bu filmden sonra ise Kurtlar Vadisi dizisinde oynamaya başlamıştır.2 sezon süresince bu dizide oynayan oyuncu oynamış olduğu diziler arasında en fazla bu dizide yer almıştır.

2007 senesinde Atv ekranlarında uzun bir aradan sonra tekrar program sunmuş olan Seray Sever ardından ise yapım şirketi kurmuştur.2002 ile 2004 senelerinde 2 kez Tiyatro oyunculuğu yapmış isim halen çeşitli dizi ve sinemalar için tercih edilen bir oyuncudur.

Seray Sever Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2000 – Dadı
2000 – Evdekı Hesap
2002 – Ev Hali
2002 – O Şimdi Asker (Film)
2003 – Esir Şehrin İnsanları
2003 – Kurtlar Vadisi
2004 – Cocuklar Ne Olacak
2008 – Maskeli Besler (Film)
2012 – Küçük Hesaplar
2013 – Yalan Dünya
2014 – Manda Yuvası (Film)
2017 – Klavye Delikanlıları

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın