Serdar Cebe Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Serdar Cebe Kimdir Biyografisi

Kanal D televizyonunda dönüşümlü olarak Ana haber sunuculuğu yapan deneyimli Haber sunucusu Serdar Cebe kimdir biyografisi kaç yaşında nerelidir?

Serdar Cebe Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Kanal D ekranlarında yıllardır Ana haber bültenini sunmakta olan Serdar Cebe 16 Kasım 1968 tarihinde Konya’da dünyaya gelmiştir.Lise çağlarından beri gazeteciliğe ilgi duyması nedeni ile lise bitiminden sonra Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü kazandı.Bu bölümü aksatmadan bitirip çalışmaya başladı.

1992 tarihinde Gazetecilik ve Habercilik mesleğine Milliyet Gazetesinde Muhabirlik görevini yaparak başlamıştır.1993 tarihinde Milliyet’ten Kanal D’ye geçiş yaptı.1997 tarihinde’de Kanal D’den Ntv’ye geçti.Ardı ardına bazı sene aralıklarınla birçok kanalda çalıştı.

1999 tarihinde Kanal 6 ekranlarında Ana Haberleri sundu ve 1999 tarihinde CNN Türk ile anlaşarak orada yaklaşık olarak 7 sene kaldı.2007 tarihinde Kanal 24’de çalıştı.2010 tarihinde tekrar CNN Türk’e geçti ve CNN Türk’te Bugün programında sunucu oldu.Cnn Türk ekranlarında çalışırken Kanal D ekranlarında’da hafta sonu bülteninde haberleri sundu.

2013 Tarihinde Mehmet Ali Birand hayatını kaybettikten sonra derin bir üzüntü yaşadı ve özellikle sunduğu haberlerde duygu yüklü konuşmalar yaptı.Yaklaşık 1 sene kadar tek başına haberleri sundu ardından 2015 tarihinde haberleri dönüşüm yaparak sunmaya başladı.

Serdar Cebe Pınar hanım ile evlidir ve Zeynep adında çocukları vardır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.