Serdar Gözelekli kimdir? nereli kaç yaşında?

Serdar Gözelekli

Beğenilen dizilerde yönetmen koltuğunda görmüş olduğumuz isimlerden biri olan ve pozitif duruşu ile de oyuncular tarafından sevilen Serdar Gözelekli biyografisi sizlerle.

Serdar Gözelekli Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

1 Ekim 1983 tarihinde Ankara’da doğan Serdar Gözelekli, Ankara’da doğup büyümüş yönetmenlerden biridir.ODTÜ Koleji’ni bitiren isim ardından Üniversite okumuş ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur.Bu zamana kadar çeşitli film ile dizilerde yönetmen olarak bulunmuş isim ayrıca 3 filmde Yardımcı Yönetmen koltuğunda da oturmuştur.

Öncelikle 2009 yılında “En Mutlu Olduğum Yer” filminde yardımcı yönetmenlik yapan başarılı isim, 2013 tarihinde ise ilk yönetmenliğini “İnanç Odası” filmin ile birlikte gerçekleştirmiştir.kimdirkim_com 2015 yılında dizi yönetmenliği de yapmaya başlayan isim, “Hayat Mucizelere Gebe” dizisinde yönetmen olarak yer almıştır.

2016 tarihinde sevilen dizi “Gülümse Yeter” dizisinin yönetmenliğini üstlenen isim, 2018 tarihinde ise “Bizim Hikaye” dizisinin yönetmenliğini yapmıştır.

Yönetmenlik Yaptığı Dizi ve Filmler

2013 – İnanç Odası
2015 – Hayat Mucızelere Gebe
2015 – Muna
2016 – Bünyamin
2016 – Durak (Film)
2016 – Gülümse Yeter
2017 – Bizim Hikaye
2019 – New York in New York (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir