Serel Yereli kimdir? kaç yaşında boyu kilosu nedir?

Serel Yereli Kimdir?

Oyunculuk mesleğinde kısa bir süre bulunmasına rağmen çizmiş olduğu başarılı grafikle adını duyuran ve kariyerini müzik ile sürdüren Serel Yereli kimdir? kaç yaşındadır, boyu, kilosu nedir? yanıtlarını ve yaşamını detaylı şekilde konumuzda okuyabilirsiniz.

Serel Yereli Hayatı

19 Nisan 1995 günü İzmir’in Göztepe semtinde doğan Serel Yereli, uzun yıllar babasının mesleğinden dolayı farklı ülkelerde yaşamıştır.Babası eski Hentbolculardan biri olan Serdar Yereli, annesi İse İngilizce Öğretmenliği yapmış Elif Yereli’dir.

Serel Yereli’nin boyu 1.75 cm, kilosu ise 60’dır.Burcu ise Koç’tur.

2011 tarihinde Babasını geçirmiş olduğu kalp krizi nedeniyle kaybetmiş olan güzel isim, Londra’da yaşadığı dönem içerisinde oyunculuk yapmaya başlamış ve Türkiye’de yaşamaya başladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümüne yazılmıştır.

Yeteneği ve zekası ile küçük yaşlarda kendini göstermeye başlayan güzel isim, Anaokulundayken düzenlenmiş olan yarışmaya katılmış ve “Serel’in Uzay Gemisi” isimli projesi ile birlikte TUBİTAK ödülünü kazanmıştır.

2012 tarihinde ilk defa televizyona çıkan isim “O Ses Türkiye” yarışmasına katılmış ve yarışmanın ilk turunda elenmiştir.kimdirkim-com Yarışmadan elendikten sonra Craft Atölye’ye yazılmış ve bir müddet oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk oyunculuğunu 2013 yılında “Güneşi Beklerken” dizisi ile gerçekleştirmiş olan isim, 2016 tarihinde ise “Bodrum Masalı” dizisinde oynamış ve Alara karakteri ile dizide yer almıştır.

4 tane yabancı dil bilen ünlü isim, Fransızca, İngilizce, İspanyolca ve İtalyanca dillerine hakimdir.Müzik alanında eğitimlerini sürdüren isim, bir yandan ise çeşitli ülkeleri gezmeyi sürdürmektedir.

Serel Yereli Rol Aldığı Diziler

2013 – Güneşi Beklerken
2016 – Bodrum Masalı (Alara)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.