Serkan Çayoğlu(Kiraz Mevsimi Ayaz) Kimdir?

Serkan Çayoğlu Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Kızların en beğendiği isimler arasında bulunan yakışıklılığı ile genç kızların hayranı olduğu Serkan Çayoğlu kimdir nereli kaç yaşında?

Serkan Çayoğlu Kimdir? Biyografisi

Ünlü oyuncu [saritext]Serkan Çayoğlu[/saritext] 1987 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir.Kendisine hiç benzememiş olan ikiz kardeşi bulunmaktadır.Almanya’da Üniversiteyi okumuş ve ekonomi konusunda eğitim almıştır.Üniversite eğitimi sırasında keşfedilmiş düzgün fiziği sayesinde modellik yapmaya başlamıştır.

Oyunculuğa karşı olan tutkusu sebebinle Türkiye’nin yolunu tuttu.İstanbul’a gitmiş ve Ümit Çırak Modern Oyunculuk Atölyesinde hem Ümit Çırak’tan hemde Dolunay Soysert’ten oyunculuk konusunda iyi bir eğitim almıştır.

Oyunculuğa ilk başlaması 2012 tarihinde en fazla izlenen dizilerden biri olan Kuzey Güney dizisinde kısada olsa rol almaşınla başladı.Bu dizide Merve Boluğur’un İtalya’dan gelmiş arkadaşı rolünü canlandırmıştır.2013 tarihinde ise Hande Yener’in Ya Ya ya isimli klibinde oynamıştır.

Serkan Çayoğlu Boyu Kaç? boyu 1.87 cm’dir.

14 Ocak 2014 yılında Kanal D ekranlarında başlamış olan Zeytin Tepesi isimli dizide başrol oyuncu olmuştur.Oyunculukta başrol arkadaşı Aslıhan Gürbüz oldu.Önemli kişilerinde oynamış olduğu dizi reytinglerde düşüklük yaşanması sebebinle 2 Nisan 2014 tarihinde final yaparak diziyi bitirdi.

Esas onun adının duyulmasını sağlayan dizi ise 4 Temmuz 2014 tarihinde Fox ekranlarında başlayan Kiraz Mevsimi isimli dizi olmuştur.Kiraz Mevsimi Ayaz karakterini canlandırarak özellikle kızlar tarafından çok sevilmiştir.Hem düzgün fiziği hemde yakışıklığı ile adından çok söz ettiren erkek oyunculardan biridir.

Oynadığı Diziler

2018 – Börü
2014 – Kiraz Mevsimi
2014 – Zeytin Tepesi
2012 – Kuzey Güney

Serkan Çayoğlu Resimleri

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

2 Yorum Bırak

  1. bence Serkan Çayolu olanustu biri coooooook seviyorum kendisini en buyuk hayranlarindan biriyim

  2. ÇOK YAKIŞIKLI ÇOK TATLI SERKAN ÇAYOLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir