Serkan Korkmaz Kimdir Kaç Yaşında Aslen Nereli?

Serkan Korkmaz Kimdir Kaç Yaşında Aslen Nereli?

Uzun zamandır spor ile ilgili programlarda görevler almış ve son olarak A Spor ekranlarında görmüş olduğumuz Serkan Korkmaz kimdir kaç yaşında aslen nereli? tecrübeli Televizyon Koordinatörü ve sunucusu ile ilgili ayrıntılara yazımızı okuyarak ulaşabilirsiniz.

Serkan Korkmaz Kimdir? Hayatı

1972 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Serkan Korkmaz, Aslen Edirne’nin Keşan ilçesindendir.Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nin İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamlamış olan isim okul zamanından itibaren mesleğinle tanışmış ve o tarihten beri bu mesleğin içinde olmuştur.

Meslek hayatına ilk olarak Cine 5 televizyonunda başlamış olan Serkan Korkmaz, hem sevdiği mesleği yapmanın haklı gururunu yaşamış hem de İnşaat Mühendisi olduğunu hiç unutmamıştır.Cine 5 televizyonundan sonra Show Tv ekranlarına geçen isim bir süre de burada görev aldıktan sonra Ntv’nin kurulmasıyla beraber bu kanala geçmiş ve Ntv’nin kuruluş tarihinden itibaren toplam 10 sene süresince bu kanalda çalışmıştır.

Ntv’den sonra Haber 24’ün yolunu tutan deneyimli isim 3 sene süresince Haber 24’de görev almış ve akabinde ise Fox Türkiye kanalına geçmiştir.Fox Türkiye’de toplam 1 yıla yakın çalışan isim ardından ise Trt televizyonuna transfer olmuş ve bir süre Trt’de program sunmuştur.Trt’den sonra yolu Beyaz Tv ile kesişen isim kısa süre burada çalıştıktan sonra A Haber Televizyonunda spor müdürü olarak işe başlamış ardından da A Spor kanalına geçmiştir.

Halen A Spor’da görev almaya devam eden ünlü isim A Spor Yayın Koordinatörüdür.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın