Serpil Barlas Kimdir, Hayatı, Nereli?

Serpil Barlas Kimdir Hayatı Nereli?

Sanatçı Serpil Barlas’ın hayatı hakkında merak edilenler. Serpil Barlas kimdir, hayatı, biyografisi, nereli gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Serpil Barlas Kimdir, Hayatı, Nereli?

Sanatçı Serpil Barlas’ın doğum tarihi 1957 yılıdır. Serpil Barlas’ın doğum yeri İstanbul’dur. Serpil Barlas’ın annesi Aysel İpar, babası Kazım Polat’tır. Serpil Barlas 1978 yılında hayatını Amerika’da sürdürdü ve burada 15 yıl kadar yaşadı. Serpil Barlas Uğur Dikmen ile evliydi. Serpil Barlas Türkiye’de birçok toplumsal konuda ve AIDS ile ilgili çalışmalarda bulundu. Serpil Barlas 20 Şubat 2021 tarihinde kalp yetmezliği sebebiyle 64 yaşında hayatını kaybetmiştir.

Serpil Barlas Kariyeri

Serpil Barlas ilk olarak şehir tiyatrolarında çalışmaya başladı. Orkestralarda solist olarak görev aldı. 1970 yılında düzenlenen Altın Ses Yarışması’nda Nilüfer birinci Serpil Barlas ise ikinci olmuştur. Serpil Barlas Oldu Olanlar 45’lik plağıyla popüler oldu. Serpil Barlas Flash Tv kanalında 1998-2001 yılları arasında Serpil Barlas’la Kurdele programını yaptı.

Serpil Barlas son hali, Serpil Barlas şimdiki hali

Serpil Barlas 45’lik

  • Hangisi – İlk ve Son
  • Oldu Olanlar – Yandım Aşkınla Ben
  • Biricik Sevgilim – Ne Olur Ne Olmaz
  • Yaşamana Bak – Yaşamana Bak
  • Farkın Kalmadı – Sensiz Bir Hiçim
  • Dert Etmem Kendime – İlk Sevgilimdi O

Serpil Barlas Albümleri

  • Serpil’in Dünyası
  • Efkarım Tarumar

Serpil Barlas ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.