Serra Pirinç Kimdir?

Serra Pirinç Kimdir?

Oldukça genç yaşta olan ve genç yaşına rağmen oyunculukta gayet iyi bir performans çizerek yoluna devam eden başarılı isimlerden Serra Pirinç kimdir? biyografisini incelemeye başlayarak oyuncu hakkında daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Serra Pirinç Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Genç isim Serra Pirinç hayata İstanbul’da merhaba demiş olan 1997’li bir oyuncudur.Tam olarak doğum tarihi 19.06.1997’dir.Görünüş olarak oldukça sempatik bulunan isim oyunculukta daha yolun başında olmasına rağmen şimdiden gayet başarılı bir oyunculuk gerçekleştirmektedir.Boyu 1.67 cm’dir.

Oyunculuğa başlamadan önce bir süre kadar Tiyatro Teras’a yazılmış ve orada oyunculuk ile ilgili eğitimler almıştır.Lise tamamlanmasınla beraber tamamen kendini oyunculuk mesleğine yönlendirmiş olan isim oyunculuk konusunda eğitimlerini halen sürdürmektedir.

Bir yandan oyunculuk eğitimleri bir yandan ise Üniversite eğitimini sürdüren isim Çocuk Gelişimi Bölümünde okumakmaktadır.Oyunculuk yapmaya başlamadan önce Sosyal medyada bir çok video paylaşmış ve daha cok paylaşmış olduğu videolar ile tanınmaya başlamıştır.

İlk kez Bizim Hikaye adındaki dizide rol alarak oyunculuğa başlamış olan isim bu dizi ile beraber kariyerine güzel bir adım atmıştır.Dizi izleyiciler tarafından çok sevilerek izlenmeye devam etmektedir.Bu dizide Müjde karakterini oynayan oyuncu şimdiden izleyicilerin dizideki sevdiği oyunculardan biri olmuştur.

Serra Pirinç Oynadığı Diziler Nelerdir?

2017 – Bizim Hikaye

Genç oyuncu hakkında maalesef daha fazla bilgi bulunmamaktadır.Bu nedenle konumuzu burada tamamlıyor ve genç oyuncuya bizde ekip olarak başarılar diliyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın