Servet Pandur Kimdir Biyografisi, Hayatı

Servet Pandur Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Onu diziler ve filmlerde görmüş olsakta aslında senelerini Tiyatroya harcamış önemli bir oyuncudur.Bu yazımızı sadece böylesine önemli ve tiyatroyu hiç unutmamış bir oyuncuya ayırmak istedik.Konumuzda Servet Pandur kimdir? özgeçmişi.

Servet Pandur Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyuncu Servet Pandur, 27.03.1970’li İzmirli önemli kadın oyuncudur.Okul senelerinden itibaren bu mesleğe yönelmeyi kendisine hedef belirlemiş ve bu yolu tercih ederek okulun son senelerinden itibaren oyunculuğa başlamıştır.Öncelikle Tiyatrolarla beraber başladığı kariyerine giderek artan bir özveriyle beraber dizi ile sinemaları eklemiştir.Ünlü oyuncunun boyu 1,60’dır.

Bitirmiş olduğu lisenin sonrasında Konservatuar eğitimi almaya karar vermiş olan oyuncu burada oyunculuk ile ilgili bölüme girmiştir.Okulu tamamlamasının ardından Ankara’da bulunan Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başlamış ve buranın kadrolu sanatçıları arasında yer almıştır.Bu kadroda halen görevini sürdürmekte bir yandanda gelen dizi teklifleri içerisinde beğendiklerinde roller almaktadır.

visum china
visum china

1993’den itibaren Tiyatro oyunlarında oynamaya başlamış olan oyuncu Servet Pandur 2002 senesine kadar çok sayıda oyunda rol almıştır.Uzun süren Tiyatro başarısını ardından 1999’da yer almış olduğu dizi ile beraber Televizyon ekranlarında da göstermiştir.İlk rol almış olduğu dizi Çarli dizisidir.

Dizinin ardından 2002’de Ben Bir İnsanım isimli filmde rol alan oyuncu bu filmin başrol oyuncuları arasında bulunmuştur.Bu filmin sonrasında tam 4 yıl geçmiş ve ardından üst üste iki dizide birden rol almıştır.Hisabuselik rol almış olduğu ikinci dizi olan oyuncu üçüncü dizisinide aynı sene içerisinde başlamıştır.

Servet Pandur en fazla dikkati iki dizi ile beraber çekmeyi başarmıştır.Bu dizilerden birincisi Unutma Beni dizisidir.Bu dizide toplam 8 sezon gibi çok fazla bir zaman diliminde rol alan oyuncu, oyunculuk kariyeri içerisinde ilk defa bu kadar fazla bir dizide yer almıştır.Ardından ise Fatmagül’ün Suçu Ne? isimli dizide karşımıza çıkmış olan oyuncu buradada ustaca rolünü yapmayı başarmıştır.

Servet Pandur Oynadığı Diziler ve Filmler

1999 – Çarli
2002 – Ben Bir İnsanım (Film)
2006 – Kod Adı
2007 – Yeni Evli
2008 – Bir Varmış Bir Yokmuş
2009 – Unutma Beni
2010 – Fatmagül’ün Suçu Ne?
2011 – Hayata Beş Kala
2012 – Babalar ve Evlatlar
2013 – A.Ş.K
2013 – Kelebeğin Rüyası (Film)
2014 – Yılanların Öcü
2016 – Kalbim Yangın Yeri
2016 – Çok Uzak Fazla Yakın (Film)
2017 – Kanatsız Kuslar
2017 – İçimdeki Fırtına

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.