Sevgi Temel kimdir? nereli kaç yaşında boyu kaç?

Sevgi Temel Kimdir?

Tiyatro oyunlarında gösterdiği başarılı grafiği, günlük dizilerden biri olan Sevdim Seni Bir Kere isimli dizi ile devam ettirmiş ve ilerleyen zamanlarda daha sık tvlerde bulunacağını tahmin ettiğimiz Sevgi Temel kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? bütün yanıtları makalemizde.

Sevgi Temel Biyografisi

1995 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Sevgi Temel, 1.68 metre boyunda, 48 kilo ve kahverengi gözlere sahip olan bir oyuncudur.Üniversiteyi Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünde tamamlamış olan isim, ardından Ankara Devlet Tiyatrolarında çeşitli oyunlarda rol almıştır.

İlk olarak “Terörist” isimli tiyatro oyununda görmüş olduğumuz oyuncu ardından ise bazı kısa filmlerde yer almıştır.En son olarak ise “Sevdim Seni Bir Kere” dizisinin kadrosunda bulunan oyuncu bu dizide Berçin karakterine hayat vermiştir.

Özel yaşamında genellikle gezmeyi ve eğlenmeyi seven bir yapıya sahip olan genç oyuncu, alışveriş yapmaktan ise hiç hoşlanmıyor.kimdirkim.com Genellikle spor giyinen güzel oyuncu, bakalım bu diziden sonra hangi diziler veya filmlerle karşımıza çıkacak?

Rol Aldığı Diziler

2019 – Sevdim Seni Bir Kere (Berçin)

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir