Sevgi Temel kimdir? nereli kaç yaşında boyu kaç?

Sevgi Temel Kimdir?

Tiyatro oyunlarında gösterdiği başarılı grafiği, günlük dizilerden biri olan Sevdim Seni Bir Kere isimli dizi ile devam ettirmiş ve ilerleyen zamanlarda daha sık tvlerde bulunacağını tahmin ettiğimiz Sevgi Temel kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? bütün yanıtları makalemizde.

Sevgi Temel Biyografisi

1995 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Sevgi Temel, 1.68 metre boyunda, 48 kilo ve kahverengi gözlere sahip olan bir oyuncudur.Üniversiteyi Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünde tamamlamış olan isim, ardından Ankara Devlet Tiyatrolarında çeşitli oyunlarda rol almıştır.

İlk olarak “Terörist” isimli tiyatro oyununda görmüş olduğumuz oyuncu ardından ise bazı kısa filmlerde yer almıştır.En son olarak ise “Sevdim Seni Bir Kere” dizisinin kadrosunda bulunan oyuncu bu dizide Berçin karakterine hayat vermiştir.

Özel yaşamında genellikle gezmeyi ve eğlenmeyi seven bir yapıya sahip olan genç oyuncu, alışveriş yapmaktan ise hiç hoşlanmıyor.kimdirkim.com Genellikle spor giyinen güzel oyuncu, bakalım bu diziden sonra hangi diziler veya filmlerle karşımıza çıkacak?

Rol Aldığı Diziler

2019 – Sevdim Seni Bir Kere (Berçin)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.