Sevilay Gültekin kimdir, nereli, Sevilay Gültekin kaç yaşında, Sevilay Gültekin rol aldığı dizi ve filmler neler?

Sevilay Gültekin Kimdir?

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı’nın oyuncularının hayatları çok merak edilmektedir. Gönül Dağı dizisinde Meryem karakterini oynayan Sevilay Gültekin’in biyografisini hazırladık. Peki Sevilay Gültekin kimdir, nereli, Sevilay Gültekin kaç yaşında, Sevilay Gültekin rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Sevilay Gültekin hakkında merak edilenler.

Sevilay Gültekin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sevilay Gültekin 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Dialog Anlatım İletişim’de Profesyonel Oyunculuk eğitimi almıştır. Ardından Beyti Engin ile Karakter Tasarım Atölyesi’nde ve No10 Studios Metin Balekoğlu ile Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ekranlara ilk 2018 yılında Yeni Gelin dizisi ile gelmiştir. 2019 yılında Elimi Bırakma dizisinde oynamıştır. Gönül Dağı dizisinde oynadığı Meryem karakteri ile adını duyurmuştur.

Sevilay Gültekin Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2018 – Yeni Gelin
  • 2019 – Elimi Bırakma
  • 2021 – Gönül Dağı

Sevilay Gültekin kimdir, nereli, Sevilay Gültekin kaç yaşında, Sevilay Gültekin rol aldığı dizi ve filmler neler?

Sevilay Gültekin Instagram Hesabı

instagram.com/sevilay.gultekinn

Sevilay Gültekin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.