Sevilay Yılman kimdir? kaç yaşında nereli?

Sevilay Yılman Kimdir?

Sunuculuk ve Gazetecilik mesleğinde deneyimli kişilerden biri olan Sevilay Yılman hakkında bilgileri konumuzda ayrıntı bir şekilde bulabilirsiniz.

Sevilay Yılman Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

22 Mayıs 1973 tarihinde Malatya’da dünyaya gelen Sevilay Yılman, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünü bitirmiş olan bir isimdir.Uzun süredir bu mesleği yapan ünlü isim, aldığı eğitimlerle birlikte gazetecilik ve sunuculuk yapmaya başlamıştır.

1996 tarihinde Mustafa Nihat Yükselir ile nikah masasına oturmuş olan isim, uzunca süre Sevilay Yükselir isim soyadı ile ekran önünde yer almıştır.Ünlü isim eşinden ayrıldıktan bir müddet sonra ise kendi soyadını kullanmaya başlamıştır.

İlk olarak Fatih Altaylı ile beraber “Olaylar ve Gerçek” isimli programı sunarak ekran önüne çıkmış olan isim ardından ise Gülgün Feyman ile beraber çalışma şansı elde etmiştir.kimdirkim com Habertürk’ten sonra Beyaz Tv’de çalışmaya başlamış olan ünlü isim burada “Acı Kahve ve Dört Kadın” isimli programı sunmuştur.

En son olarak yoluna Habertürk bünyesinde devam eden isim, hem köşe yazarlığı hem de program sunuculuğu yapmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.