Sevilay Yılman Kimdir?

Sevilay Yılman Kimdir?

Sunuculuk ve Gazetecilik mesleğinde deneyimli kişilerden biri olan Sevilay Yılman hakkında bilgileri konumuzda ayrıntı bir şekilde bulabilirsiniz.

Sevilay Yılman Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

22 Mayıs 1973 tarihinde Malatya’da dünyaya gelen Sevilay Yılman, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünü bitirmiş olan bir isimdir.Uzun süredir bu mesleği yapan ünlü isim, aldığı eğitimlerle birlikte gazetecilik ve sunuculuk yapmaya başlamıştır.

1996 tarihinde Mustafa Nihat Yükselir ile nikah masasına oturmuş olan isim, uzunca süre Sevilay Yükselir isim soyadı ile ekran önünde yer almıştır.Ünlü isim eşinden ayrıldıktan bir müddet sonra ise kendi soyadını kullanmaya başlamıştır.

İlk olarak Fatih Altaylı ile beraber “Olaylar ve Gerçek” isimli programı sunarak ekran önüne çıkmış olan isim ardından ise Gülgün Feyman ile beraber çalışma şansı elde etmiştir.kimdirkim com Habertürk’ten sonra Beyaz Tv’de çalışmaya başlamış olan ünlü isim burada “Acı Kahve ve Dört Kadın” isimli programı sunmuştur.

En son olarak yoluna Habertürk bünyesinde devam eden isim, hem köşe yazarlığı hem de program sunuculuğu yapmaktadır.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın