Sevinç Meşe Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Sevinç Meşe Kimdir?

2013 yılında düzenlenmiş olan Türkiye’nin en iyi mankeni yarışmasında büyük bir başarı elde ederek birinci olmuş ardından oyunculuk yapmaya başlamış güzel isim Sevinç Meşe kimdir? bir dizide başrol oynaması beklenen ünlü ismin biyografisini sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Sevinç Meşe Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Ünlü isimlerden Sevinç Meşe 05.03.1988 senesinde hayata gözlerini doğunun güzel şehirlerinden olan Elazığ’da açmıştır.Burada yaklaşık olarak 17 sene yaşayan isim ardından lise tamamlanmasından sonra İstanbul’a yerleşmiştir.Boyu 1.78 olan ismin kilosu ise 53-54 civarındadır.

Üniversiteyi Sinema ve Tv üzerine okuyarak tamamlamış olan isim ardından ise manken olarak çalışmaya başlamıştır.Türkiye’nin yakından tanımış olduğu cok sayıda modacı ile çalışma şansı elde etmiş ünlü isim bu sayede bir çok defilede yer almıştır.

2013 senesinde erkek arkadaşının yarışmaya katıl tavsiyesi üzerine yarışmaya katılmış ve Miss Model Turkey yarışmasının birincisi seçilmiştir.Yarışma birinciliği tabiki onun kariyerinide olumlu anlamda değiştirmiş ve daha bir çok projeden kendisine teklifler gelmiştir.

2009 senesinde Kanal-İ-zasyon adındaki filmle beraber oyunculuk yapmaya başlamış olan isim bu filmden sonra ise uzunca süre oyunculuk yapmamıştır.2016 tarihinde Uğur Derin Dondurucu reklamları ile tekrar oyunculuğa başlamış olan isim 2016 senesinde ise Eğreti Gelin Ladik filminde rol almıştır.

En son ise Fatih dizisinde yer alacak olan ünlü isim bu dizide başrol oyuncularından biri olmuştur.

Sevinç Meşe Oynadığı Diziler ve Filmler

2009 – Kanal-İ-zasyon(Film)
2016 – Eğreti Gelin Ladik (Film)
2017 – Fatih

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.