Sevtap Özaltun Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Sevtap Özaltun Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

İlk kez onu 2010 tarihinde yayınlanmış olan Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinle tanıdık sonrasında Ulan İstanbul ile beraber daha fazla kitleye ulaşmayı başarmış yetenek ile güzelliğin beraber görüldüğü güzel isim Sevtap Özaltun kimdir kaç yaşında boyu kaç? güzel isim ile ilgili özgeçmiş yazımız.

Sevtap Özaltun Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Sevtap Özaltun, 1984’lü olan Karadeniz Bölgemizin en sık yağış alan illerinden olan Artvin ilimizde hayata gözlerini açmıştır.Ünlü oyuncu bu mesleğe lise okurken müdürün ısrarınla oynamış olduğu oyunla başlamıştır.İlk sahneye çıktığı zaman bu işi beceremeyeceğini düşünse de sonrasında bu oyunculuğu yapabileceğini düşünmüş ve ardından bu mesleği yapmak istediğini anlamıştır.Boyu 1,62 cm’dir

2001 tarihinden itibaren Tiyatroya girmiş ve 2009 senesinde İstanbul Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı bitirmiştir.Tiyatro bölümünü tamamlamasından sonra 2 sene süresince bir takım tiyatrolarda bulunmuş ve oyunlarda yer almıştır.Sonrasında Atv ekranında yayınlanmış Canım Ailem adındaki yapımda oynamıştır.Bazı reklam filmlerinde de oynamış olan oyuncu başta Türkcell olmak üzere Yapı Kredi ile Bebelac reklamlarında gördüğümüz bir kişidir.

visum china
visum china

2010 tarihinde o dönemde cok sevilerek izlenen ve gündemde her zaman kalan bir dizi olan Fatmagül’ün Suçu dizisinde oynamıştır.2012 tarihinde bir tiyatro ekibi kurmuş bunada Oyun Sandalı adını vermiştir.2012 ile 2013 tarihlerinde kendisinin yönetmenliğini yapmış olduğu Hayyam adındaki oyunu seyirciyle buluşturmuştur.

2014 senesinde Ulan İstanbul adındaki dizi yapımında oynamış olan oyuncu en son ise Yağmur Kıyamet Çiçeği adındaki filmde oyunculuk yapmıştır.

Beslenmesinede son derece dikkat eden oyuncu Sevtap Özaltun mutfakta her zaman nane ile beraber limon barındırıyor.Kahvaltılarda maydonoz yemeyi çok seven oyuncu çeşitli meyve çaylarınıda kavanozundan eksik etmiyor.Çok fazla su içen oyuncu fazla grip olmadığını belirtiyor bundada limonun payının yüksek olduğunu düşünüyor.

sevtap-ozaltun-ozgecmisi

Sevtap Özaltun Oynadığı Diziler ve Filmler

2018 – Carpisma
2018 – Düş Kırgınları (Film)
2014 – Yağmur: Kıyamet Çiçeği
2014 – Ulan İstanbul
2013 – Aşk
2011 – Devrimden Sonra
2010-2011 – Fatmagül’ün Suçu Ne?
2008 – Canım Ailem

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.